banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472

banner479

O artık sokak kedisi değil bir fenomen

O aslında sahipleri tarafından ölüme terkedilmiş zavallı bir sokak kedisiydi. Nefes alamıyordu, durumu iyi değildi. Ama şansı yaver gitti ve onu sokaktan alıp evine getiren yeni sahibi sayesinde yeniden yaşama tutundu. Bir de, çok ünlü oldu

GÜNCEL 13.08.2014, 12:07 13.08.2014, 11:18
O artık sokak kedisi değil bir fenomen
banner404
 SADECE dört aylıkken sahipleri tarafından ‘çok masrafı var’ gerekçesiyle sepetlenen zavallı kedi Nala’nın şansı öyle bir döndü ki! 
Nala, şu an Instagram aleminin en popüler kedisi oldu.Kedi sevdalısı Varisiri Mathachittiphan tarafından ‘evlat edinilen’ kedi eve geldiğinde nefes bile alamayacak durumdaydı. Sevgi ve biraz da ilaç desteğiyle sevimli Nala baştacı edildi, kendini kısa sürede toparladı.
ARTIK SIRTI YERE GELMEZ
Los Angeles’ta yaşayan 27 yaşındaki Nala Instagram’da  o kadar popüler ki, kendisinin suratı basılı bir tişörtler, telefon kılıfları sürüsüne bereket. Alıcısı da çok fazla çünkü hayranları dev bir ordu gibi.Ölüme terk edilmiş olan Nala’nın olan bitenden muhtemelen haberi yok. Onun için mesele nefes alabilmek.Hayatında tek bir şey değişti: artık kaderine terk edilmeyecek, çünkü ona bakabilecek milyonlarca insan var.  
Yorumlar (0)