Nuri Demir'den Dim TV’ye özel açıklamalar

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, yeni sezon öncesinde oda başkanlarıyla buluşup fikir alışverişinde bulundu. Bu toplantının katılımcılarından biri olan, 4 bin üyeli Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nın (ALESO) başkanı Nuri Demir, toplantıda neler konuşulduğunu Dim TV’ye anlattı

banner404

HER branşın başkanının, temsilcisi olduğu esnafın sorunları dile getirdiği bu toplantıyı çok önemli bulduğunu söyleyen Demir, “Belediye ile esnafın birbirine çok işi düşüyor. Alanya Belediyesi, oldukça büyük bir nüfusa hitap ediyor. O yüzden bu tarz toplantılarda daha yakın ve güzel konuşmalar yapabiliyoruz.” dedi. Demir, dükkanı olmayan ve vergi ödemediği halde esnaflık yapıp, vergisini ödeyen esnafın hakkını yiyenler konusunda Başkan Yücel’i uyardığını belirterek “Derme çatma yerlerde esnaflık yaparak haksız rekabete neden olan kişiler var. Bunların düzene alınması gerekiyor. Otel kenarlarına çadır şeklinde bir şeyler yapılıyor. Belediye veya o yerleri kiraya verenlerin kötü niyeti yok, ama binlerce lira kira ödeyen kişilere haksızlık oluyor.” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 03 Nisan 2018, 15:50
YORUM EKLE
YORUMLAR
1881 ~
1881 ~ - 1 yıl Önce

ilk defa bir oda başkanı bu konuyu gûndeme getirdi, seyyar tezgahlar derhal toplanmalı, Nuri başkandan Allah razı olsun.

SIRADAKİ HABER

banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472