yenialanya.com 19 yaşında 

Dim Medya A.Ş.’nin dünyaya açılan penceresi www.yenialanya.com 19 yaşında. Günlük yaklaşık 50 bin kullanıcının ziyaret ettiği yenaialanya.com, yerel, ulusal ve uluslararası gelişmeleri anlık haber girişleriyle okurlarıyla paylaşıyor

 yenialanya.com 19 yaşında 
banner404

AKDENİZ Bölgesi ve Antalya’nın en çok tıklanan haber sitesi olma ünvanlını yıllardır koruyan, gelişen ve değişen teknolojiyle kendini her geçen gün yenileyen www.yenialanya.com çeyrek asra merdiven dayadı. 17 Mayıs 1999 tarihinde yayına başladığında, Türkiye'de bir yerel gazete tarafından her gün güncellenen ilk haber sitesi olan www.yenialanya.com’un aylık ziyaretçi sayısı 1 milyon 500 bini aşıyor. 
Günlük ziyaretçi trafiği 50 bin dolayında olan www.yenialanya.com, tüm arama motorlarında "Alanya" kelimesiyle yapılan aramalarda ilk sıralarda yeralıyor. Okurlarına sağladığı zengin içeriği ile Türkiye ve dünyanın farklı bölgelerinden ilgiyle takip edilen yenialanya.com, 19’uncu yılını kutlamanın haklı gururunu yaşıyor. Spor, asayiş, gündem, bölge, turizm, politika magazin ve ekonomi alanlarında yaşanan gelişmelerin anık paylaşıldığı yenialanya.com, russian.yenialanya.com ve Alanya Daily News ile Alanya’da yerleşik yaşayan ve Alanya’ya gönülden bağlı yabancıların Alanya’daki önemli gelişmelere ulaşmasını sağlıyor. Ziyaretçilerinin yeni nesil televizyon Dim TV’yi (dimtv.tv) kolayca izlemesini ve canlı yayınları takip etmesine imkan tanıyan yenialanya.com, sunduğu e-Gazete hizmeti ile de okurlarına ücretsiz olarak gazete sayfalarına erişim hizmeti veriyor.

Güncelleme Tarihi: 17 Mayıs 2018, 13:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner528

banner516

banner470

banner452

banner449

banner540

banner518

banner481

banner472

banner479