Müftüoğlu'na Alanya'da büyük sürpriz

Alanya'nın eski FIFA kokartlı hakemi ve eski Merkez Hakem Kurulu Başkanı Kuddusi Müftüoğlu, haber kanalı CNN Türk'te spor yorumcusu olmasının ardından Alanya'da sürprizle karşılandı 

 Müftüoğlu'na Alanya'da büyük sürpriz
banner404

FUTBOLUN usta isimleri gazeteciler Fuat Akdağ, Tayfun Bayındır ve Serdar Ali Çelikler’in, TFF (Türkiye Futbol Federasyonu) Başkanı Yıldırım Demirören'e ait haber kanalı CNN Türk'te hazırlayıp sundukları 'Pazar Akşamı Futbol' adlı programa Kuddusi Müftüoğlu'nun da dahil olması Alanya'da büyük sevinç yarattı. 
Müftüoğlu, iki haftadır boy gösterdiği programın ardından Alanya'da bir de sürprizle karşılaştı. Müftüoğlu'nun çocukluk arkadaşı olan, Alanya Rahvan Atlı Spor Kulübü Başkanı Ömer Kozan, sahibi olduğu Gümüşeyer At Çiftliği'nde pasta sürprizi hazırladı. Çiftliğe bir bahaneyle getirilen Müftüoğlu'nu kutlama pastası eşliğinde karşılayanlar arasında Ömer Kozan'ın yanısıra, Antalya İl Emniyet Müdür Yardımcısı Haşim Çakmaklı, Alanyalı Balkan Bisiklet Birliği Onursal Başkanı Emin Müftüoğlu, Türkiye Plaj Futbolu Milli Takımı eski Teknik Direktörü Adil Müftüoğlu, Alanyaspor eski başkanlarından Nazmi Reisoğlu ve Dr. Tahsin Biner de vardı. Müftüoğlu, hoş sürpriz karşısında duygu dolu anlar yaşadı. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner528

banner516

banner470

banner452

banner449

banner532

banner518

banner481

banner472

banner479

banner536