banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472

banner479

Mahmutlar'da sarı su alarmı

Mahmutlar Mahallesi’nde yaklaşık 10 yıldır yayın yapan Mahmutlar Post Gazetesi sahibi, Alanya Gazeteciler Cemiyeti Üyesi Mesut İlhan, bölgedeki ev ve işyerlerinin musluklarından akan içme suyunun sapsarı olduğunu, bunun hastalığa hatta ölüme davetiye çıkaracak seviyeye gelmeden tedbir alınması gerektiğini söyledi

GÜNCEL 07.08.2014, 11:14 07.08.2014, 12:48
Mahmutlar'da sarı su alarmı
banner404
 ANTALYA Büyükşehir Belediyesi Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney’e seslenen İlhan, “Eski Cumhuriyet Mahallesi’ndeki Güleryüz Sitesi etrafında su kesintisi yaşanıyor. Vatandaşlar Alanya Belediye Meclis Üyesi MHP’li Hasan Basar'dan yardım istiyor. Basar, ‘Su işleri Antalya’ya bağlı, biz bir şey yapamayız. AKP’nin Alanya Belediye Meclis Üyesi Mustafa Keşoğlu nerede? Vatandaşın sorunlarına niçin kulak tıkıyor? Keşoğlu yetkisini niçin kullanmıyor’ diye cevap veriyor. Büyükşehir Yasası ile Mahmutlar’ın sorunları giderilemedi. Bir an önce bu yasadan geri dönülmeli, yoksa Mahmutlar’ı hepten kaybedeceğiz” dedi.
MECLİS ÜYELERİNDEN SU YANITI
MHP’li Meclis Üyesi Hasan Basar ise konuya ilişkin değerlendirmesinde, “Biz gerekli mercileri arıyoruz ama karşımızda muhatap bulamıyoruz. Antalya’dan Alanya yönetilmez. Bu işin sonu fiyasko olacak. Alanya’ya sahip çıkalım. Alanya mutlaka il, Mahmutlar da ilçe olmalı” diye konuştu. Alanya Belediye Meclisi’nin AKP’li üyesi Mustafa Keşoğlu ise bölgenin sorunlarını çözmek için elinden geleni yaptığını ama burada tek sorumlunun, daha önce hiçbir çalışma yapmayan CHP’li eski Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın olduğunu kaydetti.
Yorumlar (0)