Mahmutlar'da 10 daireden 7'si Arapların

Ortadoğulu turistlerin Alanya'ya yoğun ilgisi devam ediyor. Özellikle Arap kökenli misafirlerin kıskacına aldığı Mahmutlar Mahallesi’nde 10 daireden 7'sinin Araplara satıldığını söyleyen Muhtar Ahmet Top, çarpıcı açıklamalar yaptı

Mahmutlar'da 10 daireden 7'si Arapların
banner404

BU gidişatın devam etmesi halinde kültürel açıdan şehir dengesinin bozulabileceğini ifade eden Muhtar Top, “Mahmutlar’da Arapların işlettiği dükkanlar açıldı, artarak devam ediyor. Ama bu dükkanlar yalnızca kendi uluslarına hitap ediyor. Eksen tamamen Araplara kaymış durumda.
Ülkelerindeki baskı ve rejimden kaçan Ortadoğulular burada yeni bir yaşama başlıyor. Kültürel açıdan Ortadoğuluların şehrimize maddi ve manevi katkı vermesi çok zor” dedi. Ayrıntılar saat 18.00'da Dim TV (dimtv.tv) Ana Haber Bülteni'nde

YORUM EKLE
YORUMLAR
Murat  Demir
Murat Demir - 4 ay Önce

Yakinda birçok ilde arap'lar çoğunluk olacak. Esnafın başta hoşuna gidiyor ama araplar kendi işyerlerini açıyorlar bir süre sonra.

Dikkatli olalım
Dikkatli olalım - 4 ay Önce

Arapların hızlı artışı doğru. Bu durumun hoş olmadığına da katılıyorum. Fakat 10 daireden 7 sinin araplara ait olduğunun yazılması yanlış. Bu kadar arap yok fakat bu şekilde yazılan yanlış haberler yüzünden arapların çoğalması muhtemel.

SIRADAKİ HABER

banner528

banner516

banner470

banner452

banner449

banner540

banner518

banner481

banner472

banner479