Kuzey Alanya şehirleşiyor

Kuzey Alanya'da yıllardır açılamayan imar yollarını bir bir hizmete sunan Alanya Belediyesi, Küçükhasbahçe ve Büyükhasbahçe mahallelerinde altyapı çalışmalarının ardından 1.5 kilometrelik sıcak asfalt çalışmasını tamamladı

Kuzey Alanya şehirleşiyor
banner404

Toygar DİM 

ALANYA Belediyesi 2018 yılı yatırım programı çerçevesinde kentin birçok mahallesinde yol yapım çalışmalarına devam ediyor. Küçükhasbahçe ve Büyükhasbahçe mahallelerinde ara caddeleri birer birer sıcak asfaltla kaplayan Alanya Belediyesi, son olarak Büyükhasbahçe Cami önü ile birlikte bölgeye 1,5 kilometrelik sıcak asfalt çalışmasını da tamamladı.
‘ÇEVREYOLUNA ALTERNATİF OLACAK’
Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’in hizmete açtığı yolda altyapı ve asfalt çalışmaları ile Cikcilli, Mamadı, Büyükhasbahçe, Küçükhasbahçe ve Koçlar Sokak istikametinde Sevimler Cam önünden çevreyoluna bağlantısı yapılan 15 metre genişliğindeki imar yolu ile bölgenin yıllardır çözülemeyen yol sorunu çözülmüş oldu.
ASFALT ÇALIŞMASI TAMAMLANAN YOL HİZMETE GİRDİ
Sıcak asfalt çalışmasını geçtiğimiz hafta bölgede yoğunlaştıran Alanya Belediyesi, Büyükhasbahçe ve Küçükhasbahçe mahallelerinde yapılan asfalt çalışmasının ardından yolu trafiğe açtı.
BAŞKAN YÜCEL’E ASFALT TEŞEKKÜRÜ
Büyükhasbahçe ve Küçükhasbahçe mahallelerinde sürdürülen sıcak asfalt çalışmaları, bölge sakinleri tarafından memnuniyetle karşılandı. Vatandaşlar, “Yapılan asfalt çalışmasıyla mahallemiz modern ve kaliteli bir yapıya kavuştu. Bu çalışmayla caddemizin değerine değer katan ve ulaşımımızı kolaylaştıran Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel ve ekibine teşekkür ediyoruz" dediler.
‘BÖLGEDEKİ VATANDAŞLARIMIZA HAYIRLI OLSUN’
Başkan Yücel “Büyükhasbahçe ve Küçükhasbahçe’de çeyreyoluna paralel açtığımız yeni yolda ve ara yollarda sıcak asfalt çalışmamızı tamamladık. Bu yolumuz, Küçükhasbahçe’den çıkarak Büyükhasbahçe ve Mamadı bölgesine kadar uzanan bir yol. Bölgenin trafiğini rahatlatacak ve bölgenin değerini arttıracak yeni yolumuzu dört dörtlük alt ve üst yapısıyla tamamlayıp bölge halkımızın hizmetine sunduk. Bu hafta asfaltını da tamamladık. Vatandaşlarımıza hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Esnaf
Esnaf - 7 ay Önce

B.hasbahçeyi cikcilliye bağlayan yol hala toprak,akşama kadar toz yutuyoz

SIRADAKİ HABER

banner517

banner516

banner470

banner452

banner449

banner518

banner481

banner472