Kepez'de 'Antika ve Nostalji Festivali'

Kepez Belediyesi, halkın kullanımına kazandırdığı DokumaPark'ta, 'Antika ve Nostalji Festivali' düzenliyor. Festival, her ayın 2'nci ve 4'üncü pazar günleri geçmişe dair izler arayanları DokumaPark'ta ağırlayacak

Kepez'de 'Antika ve Nostalji Festivali'
banner404

KEPEZ Belediyesi, halkın kullanımına kazandırdığı DokumaPark'ta, 'Antika ve Nostalji Festivali' düzenliyor. Festival, her ayın 2'nci ve 4'üncü pazar günleri geçmişe dair izler arayanları DokumaPark'ta ağırlayacak.

Bugüne kadar çok sayıda sanatçıya ve eserlerine ev sahipliği yapan DokumaPark, 'Antika ve Nostalji Festivali'ne hazırlanıyor. Kepez Belediyesi'nin halkın kullanımına açtığı yaşam merkezi DokumaPark, şimdi de Antika ve Nostalji Festivali'ne ev sahipliği yapacak. Antika severleri ve nostaljik otomobil ve motosiklet tutkunlarını bir araya getirecek festivalin açılışı 9 Eylül pazar günü saat 09.30'da yapılacak.

ZAMAN TÜNELİNE YOLCULUK

Kepez Belediyesi'nin DokumaPark'ta oluşturduğu 'Sanat Sokağı'nda antika eserler görücüye çıkacak. Nostaljik otomobil, klasik otomobil ve motosiklet kulüplerinin de katılacağı festivalde, gün boyu sürpriz etkinlikler düzenlenecek. 300'e yakın otomobil ve motosiklet tutkununu bir araya getirecek olan festival, geçmişe dair antika eşyalar ile de ziyaretçileri zaman tünelinde yolculuğa davet edecek. Gün boyu sürecek etkinliklerde 'açık artırma' ve 'müzayede'ler de yapılacak. Festival, her ayın 2'nci ve 4'üncü pazar günleri geçmişe dair izler arayanları DokumaPark'ta ağırlayacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472

banner479