banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472

Kardelen'den Emniyet'e ziyaret

Kardelen öğrencileri Emniyet Müdürü Saka'yı ziyaret ederek desteklerinden ötürü teşekkür etti

GÜNCEL 07.08.2014, 21:03 07.08.2014, 20:05
Kardelen'den Emniyet'e ziyaret
banner404
 ALANYA'NIN Oba Mahallesi'nde faaliyet gösteren Özel Özgün Kardelen Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Kurucusu Feridun Özdeş, öğrencilerle birlikte Alanya Emniyet Müdürü Mehmet Ömür Saka'yı ziyaret etti. 
Geçtiğimiz günlerde görevine başlayan Saka'ya 'Hayırlı olsun' demek istediklerini söyleyen Özdeş, kurumda yapılan çalışmalar hakkında bilgiler de verdi. Engelsiz Yaşamevi Derneği Building Our Future Yaşamevi'nde yapılan eğitim faaliyetlerini de anlatan Özdeş, tüm çalışmaların ücretsiz olduğunu vurguladı. Alanya Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği ile ortak yürütülen projeyi de hatırlatan Özdeş, Eylül ayı itibariyle projenin ikinci döneminin başlayacağını belirterek, tüm desteklerinden ötürü emniyet teşkilatına teşekkür etti.
Müdür Saka ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, önümüzdeki süreçte engelli bireylerle ilgili olarak yapılacak olan tüm çalışmalara destek vermeyi sürdüreceklerini söyledi. Ziyaretin ardından öğrenciler, kurumda bulunan atölyelerde yapılan bir tabloyu Müdür Saka'ya armağan etti.

Yorumlar (0)