banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472

banner479

Karadağ'a tam destek

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İlçe Teşkilatı’nın 20 Aralık Cumartesi günü Alanya Kültür Merkezi’nde gerçekleştireceği Olağanüstü İlçe Kongresi’ne sayılı günler kala, Başkan Adayı Coşkun Karadağ dün sabah kahvaltıda basın mensuplarıyla buluştu

GÜNCEL 11.12.2014, 03:52 11.12.2014, 02:57 Şerife Çoban
Karadağ'a tam destek
banner404
ATATÜRK Caddesi üzerindeki Hancı Pastanesi’nde gerçekleşen etkinliğe, CHP İl Teşkilatı’nca atanan 5 kişilik Geçici Kurul’un başkanı olan Yeminli Mali Müşavir Mevlüt Güven, Geçici Kurul Üyesi Bülent Kandemir ile Karadağ’ı destekleyen eski Alanya Belediye Meclis Üyesi Ali Hancı da katıldı. İlçe Başkanı Adayı olarak müracaatını yaptığını söyleyen Coşkun Karadağ, parti tabanına ve kamuoyuna kendisini tanıttı. 60 yaşında olduğunu ifade eden Karadağ, “Gazi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden mezunum. İki çocuk babasıyım, eşim de öğretmen” dedi.
‘HİÇ KİMSE VEYA GRUBUN ADAMI DEĞİLİM’
2015 Genel Seçimleri öncesi CHP’yi Alanya’da birleştirip bütünleştirmek ve seçime sağlam bir şekilde hazırlamak için aday olduğunu ifade eden Karadağ, “CHP’yi en iyi şekilde temsil edeceğim. Sıkılmadık el bırakmayacağım. Kesinlikle herhangi bir gruba veya kişiye karşı değil, Alanya'da CHP’yi birinci parti yapmak için yola çıktım. Hiç bir grubun temsilcisi değilim. Bu zamana kadar çok olumlu tepki aldım, destek veren tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” diye konuştu. Seçimi kazandığı takdirde tamamen demokratik usullerle, CHP’nin tüzüğüne ve görüşlerine uygun bir şekilde hizmet edeceğini, yönetimini de bu prensiple oluşturduğunu söyleyen Karadağ, “Kesinlikle parti disiplininden ve hiyerarşiden kopmadan, CHP’nin tüm delegelerinin demokratik haklarını çok rahat bir şekilde kullanabileceği bir yönetim anlayışına sahip olacağız” dedi.
‘PARTİ İÇİNDEKİ HER KESİMDEN DESTEK VAR’
Geçmişte 8 yıl boyunca CHP İlçe Teşkilatı’nda yönetim kurulu üyeliği yaptığını da dile getiren Karadağ, “CHP’de halen aktif siyaset yapan veya geçmişte aktif olan arkadaşlarımızla yıllara dayanan sağlam dostluk ilişkilerimiz var. Benim adaylığım her dönem söz konusu idi. Çünkü CHP’de üye olan herkes aynı zamanda potansiyel adaydır. O arkadaşlarımız ile istişare yaptık, desteklerini alınca da aday olmaya karar verdim. Yönetim kurulu üyesi olacak arkadaşlarımın isimlerini önümüzdeki süreçte parti tabanına ve kamuoyuna açıklayacağım. Şu an için CHP’de ayrılık, kırgınlık, küskünlük yoktur. Bugüne dek görev almış tüm başkanlar, tüm yönetim kurulu üyeleri ellerinden gelen katkıyı sağlamışlar, bayrağı devraldıkları noktadan daha ileriye taşımanın gayreti içerisinde olmuşlardır” diye konuştu.
Yorumlar (0)