banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472

banner479

Kadınlardan kahkahalı cevap

Başbakan Yardımcısı Arınç kahkahanın fitilini ateşledi. Bayram´da yaptığı konuşmada kadının iffeti üzerine görüşlerini dile getiren Başbakan Yardımcısı Bülünt Arınç, "kadınn herkesin içinde kahkaha atmayacağını" söylemişti

GÜNCEL 30.07.2014, 12:51 30.07.2014, 11:59
 Kadınlardan kahkahalı cevap
banner404
BAŞBAKAN Yardımcısı Arınç kahkahanın fitilini ateşledi. Bayram´da yaptığı konuşmada kadının iffeti üzerine görüşlerini dile getiren Başbakan Yardımcısı Bülünt Arınç, "kadınn  herkesin içinde kahkaha atmayacağını" söylemişti.Kadın hakkındaki bu yorum kısa sürede sosyal paylaşım sitelerini yeni bir fenomenle doldurdu.  Birçok kadın attığı kahkahaları fotoğraflayarak kullanıcılarla paylaştı. "Herkesin içinde" atılmayan kahkahalar böylece en uzak köşelere kadar yayıldı.Anlaşılan, önümüzdeki günlerde kahkaha sözcüğünü daha çok kullanır olacağız.
TUNCELİ'DE EYLEM
Tunceli’de bir grup kadın, Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç’ın Bursa’da yaptığı konuşmayı kahkahalar atarak protesto etti.Eyleme katılan Ayfer Ber isimli vatandaş, Türkiye’de neredeyse her gün birkaç kadının katledildiğini söyleyerek, “Bu ülkede kadın soykırımı yaşanıyor. Bu anlamda devletin kendisini sorgulaması gerekiyor. Devlet kadın neden kahkaha atıyor diye değil neden öldürülüyor diye düşünmeli. Bu kadınlar devlet koruyamadığı için katlediliyor. Devlet yetkilileri ve Bülent Arınç bu konulara kafa yorsun. Bizler Dersim’den Arınç’ı kadınların kahkahasıyla ilgilenmesini protesto ediyoruz” dedi.
Yorumlar (0)