banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472

banner479

İş aradığı kurumda eş buldu

İstanbul Aydın Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü'nden mezun olan Pakistanlı 29 yaşındaki Zeeshan Ali, internet üzerinden iş başvurusu yaptığı Eskişehir İşkur İl Müdürlüğü'nde memur olarak görev yapan 27 yaşındaki Kevser Arslan ile tanıştı

GÜNCEL 31.07.2014, 16:35 31.07.2014, 15:40
İş aradığı kurumda eş buldu
banner404
 PAKİSTAN'dan Türkiye'ye gelerek İstanbul Aydın Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü'nde okuyan Zeeshan Ali geçen yıl mezun oldu. Ali, çalışmak için çeşitli illerdeki İşkur müdürlüklerine internet üzerinden başvuruda bulundu. Zeeshan Ali, başvurduğu yerler arasında bulunan Eskişehir İşkur İl Müdürlüğü'nde memur olarak görev yapan Kevser Arslan ile tanıştı. Zeeshan Ali, internet üzerinden arkadaşlık kurduğu Kevser Arslan'ı görmek için Eskişehir'e geldi. 2 gencin arkadaşlıkları bir süre sonra aşka dönüştü. Zeeshan Ali ile Kevser Arslan evlenmeye karar verdi. İki gencin nikah törenleri Eskişehir Odunpazarı Belediyesi'nin Kurşunlu Külliyesi'ndeki nikah salonunda yapıldı. Çiftin nikah şahitliğini arkadaşları olan Metin Kamber ile Selya Sarmaşık yaptı.
Çok mutlu olduğunu söyleyen Zeeshan Ali, "Duygularımı anlatacak kelimeler bulamıyorum. Çok mutluyum ve çok heyecanlıyım. İş bulup Eskişehir'de yaşamımızı sürdürmek istiyoruz" dedi.
Kevser Ali (Arslan) de çok mutlu olduğunu söyleyerek önümüzdeki günlerde memleketi Bilecik'in Bozüyük İlçesi'nde düğün yapacaklarını belirtti.
Yorumlar (0)