banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472

İş adamından engellilere albümlü destek

Antalya'nın Alanya ilçesinde TAU Turizm ve Platinum İnşaat sahibi Atilla Alsaç, geliri engelliler adına bağışlanmak üzere "Sen Değilmisin" adlı bir müzik albümü çıkardı

GÜNCEL 23.07.2014, 10:52 23.07.2014, 16:32
İş adamından engellilere albümlü destek
banner404
ANTALYA'nın Alanya ilçesinde TAU Turizm ve Platinum İnşaat sahibi Atilla Alsaç, geliri engelliler adına bağışlanmak üzere "Sen Değilmisin" adlı bir müzik albümü çıkardı.
Önümüzdeki günlerde klip çekimlerine başlayacağı albümünün tanıtımını yapan iş adamı Atilla Alsaç, CD'lerden elde edilecek gelirin tamamını engellilere bağışlayacağını belirterek, "Benim Antalya ve Alanya'da şirketlerim var. Maddi anlamda bir kaygım yok. Ancak müzik benim yaşam tarzım. Şarkı söylerken kendimi mutlu hissediyorum. Ben hem kendi duygularımı şarkılarımla ifade ediyorum, hem de engelli vatandaşlarımız için bir projeye imza atmak istiyordum" dedi. 
Çıkardığı "Sen Değilmisin" adlı albümünün tanıtımını yaptığını belirten Atilla Alsaç, albümünün kısa süre sonra müzik piyasasında olacağını da sözlerine ekleyerek, "Engellileri görmezden gelmeyin" dedi.
(RY-SK-YHY-Y)
Yorumlar (0)