Huzurevinde 'Güzellik' zamanı

Milli Eğitim ve ASMEK'in düzenlediği 'Saç ve Cilt Bakımı Projesi' kapsamında kursiyerler, Alanya Huzurevi'ndeki yaşlılara manikür, pedikür, cilt bakımı ve saç kesimi yaptılar

Huzurevinde 'Güzellik' zamanı
banner404
Haber: Erkan UYSAL
ALANYA Milli Eğitim Müdürlüğü ve Antalya Sanat ve Meslek Eğitim Kursları (ASMEK) Alanya Şubesi'nin birlikte düzenledikleri 'Saç ve Cilt Bakımı Projesi'nin huzurevindeki kurs ayağı gerçekleştirildi. Kursa 
Alanya Kaymakamı Hasan Tanrıseven'in eşi Ceylan Tanrıseven, Alanya Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Er, Alanya ASMEK Sorumlusu Cemal Yeniacun katıldılar. Kurs öncesinde, Kaymakam Tanrıseven'in eşi Ceylan Tanrıseven, huzurevi sakinlerine çiçek ve çeşitli hediyeler verdi. Huzurevi sakinleriyle bir süre sohbet eden Tanrıseven "Sizin derdiniz bizim derdimiz. Mutlu olmanız için elimizden gelen her şeyi yaparız" dedi.
'HER TÜRLÜ DESTEĞİ VERİYORUZ'
Programın açılış konuşmasını yapan Milli Eğitim Müdürü Er de, "Kaymakama Tanrıseven'in önderliğinde huzurevinde kalan kadınlara yönelik saç ve cilt bakımı üzerine Antalya Büyükşehir Belediyesi ASMEK ile işbirliği yaparak bir proje gerçekleştirdik. Bir farkındalık oluşturmak istedik. İlerleyen zamanlarda farklı düşüncelerimiz de var. Kaymakam Tanrıseven, huzurevini çok önemsiyor. Kaymakam Tanrıseven, huzurevine karşı çok daha hassas davranıyor. Biz de projeyi önce buradan başlatmak istedik. Umarız burada kalan insanları bir nebze mutlu etmiş oluruz. Müdürlük olarak her türlü sosyal projenin hayata geçirilmesi için her gün daha fazla çalışıyoruz. Daha fazla insana ulaşıp onları mutlu etmek, eğitimde eksiklikleri varsa bunları gidermek için çalışıyoruz. Tüm paydaşlarımıza her türlü desteği veriyoruz. Destek vermeye de devam edeceğiz" şeklinde konuştu.
'ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDECEK'
Alanya ASMEK Sorumlusu Yeniacun da "Kursiyerler huzurevinde öğretmenlerinin gözetiminde manikür, pedikür, saç kesimi ve cilt bakımı yapacak. Çalışmalarımız farklı alanlarda devam edecek" diye konuştu.
Güncelleme Tarihi: 24 Şubat 2016, 01:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472