banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472

banner479

Güney'den asfalt atağı

Büyükşehir Belediyesi Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney’in talimatıyla Oba, Çıplaklı ve Asmaca bölgesinde asfaltlama çalışmalarına devam ediliyor

GÜNCEL 08.08.2014, 11:25 08.08.2014, 11:51
Güney'den asfalt atağı
banner404
 ANTALYA Büyükşehir Belediyesi Alanya Koordinatörlüğü’ne bağlı asfalt ekipleri, Alanya’nın farklı noktalarında asfalt çalışmalarını sürdürüyor. Eski İl Genel Meclis Üyesi Arif Yeni gözetiminde Oba, Çıplaklı, Asmaca ve Mahmutseydi güzergâhında yapılan 8 kilometrelik yeni yolda asfalt çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Yolun 6 kilometrelik bölümünde asfalt çalışmaları tamamlanırken, kalan bölümde ise iki gün içinde çalışmaların tamamlanması bekleniyor. Antalya Büyükşehir Belediye ekipleri, Asmaca Mahallesi’nin yanı sıra Konaklı Mahallesi’nde de asfalt çalışmalarına başladı. Her iki bölgedeki çalışmaların tamamlanmasının ardından Türkler Mahallesi’nde asfalt çalışmalarına devam edilecek. 
DURMAK YOK ASFALTA DEVAM
Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney, Alanya’nın birçok yerinde ekiplerin asfalt çalışması yaptığını belirterek, planlama doğrultusunda yaz boyunca asfalt çalışmalarının devam edeceğini kaydetti. Güney, “ Oba, Çıplaklı, Asmaca ve Mahmutseydi grup yoluna bugüne kadar yaklaşık 1 milyon TL harcandı. Söz konusu mahalle ve yaylaya gidecek olan vatandaşlara hem alternatif bir yol açıldı hem de Bektaş Yolu’ndaki yoğunluk azaltıldı” dedi.

Yorumlar (0)