Gençlere girişimciliği 'Dünya 1.'si anlatacak

Mc Donald's tarafından pek çok kez "Dünyanın En İyi İşletmecisi" seçilen Zekai Avcı, ALKÜ öğrencilerine girişimcilik konusunda ders verecek

Gençlere girişimciliği 'Dünya 1.'si anlatacak
banner404
Haber:Alper KUTAY 
BİR dönem Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) İlçe Teşkilatı'nda AR-GE Başkanlığı yapan, Antalya merkezin yanı sıra Alanya ve Manavgat'ta çok sayıda restoranı bulunan Mc Donald's işletmecisi Zekai Avcı, Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi öğrencileri ile buluşuyor. Mc Donald's tarafından pek çok kez "Dünyanın En İyi İşletmecisi" seçilen Zekai Avcı, ALKÜ öğrencilerine girişimcilik konusunda ders verecek.
ALKÜ Öğretim Üyesi Doç. Dr. Süleyman Uyar, Zekai Avcı'nın birikimlerini 22 Aralık Salı günü saat 17:30'da Lila Amfi'de yapılacak derste öğrencilerle paylaşacağını bildirdi. Uyar, "Sayın Avcı işletme mezunu olup girişimciliğin en güzel örneklerindendir. Amerika’nın Chicago eyaletindeki Mc Donald’s Üniversitesi’nden Hamburgeroloji Yüksek Lisansı diploması alan Zekai Avcı, Mc Donalds’ın en prestijli ödülü olan ve Dünyanın en iyi işletmecilerine verilen Golden Arche (Altın Kemer) ödülünü de almıştır. Şu an Türkiye'deki en büyük Mc Donald’s işletmecisidir" dedi.
Güncelleme Tarihi: 23 Aralık 2015, 00:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472

banner479