Genç iletişimciler bugün buluşacaklar

Başbakanlık Basın Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü’nün (BYEGM) ev sahipliğinde Erciyes (Kayseri), Niğde ve Cumhuriyet (Sivas) üniversiteleri iletişim fakülteleri öğrenci ve akademisyenlerinin katılımıyla düzenlenen 'Genç İletişimciler Buluşması'nın ikincisi bugün başlıyor.

Genç iletişimciler bugün buluşacaklar
banner404
ANKARA'DA düzenlenecek program kapsamında katılımcılara iletişim fakültelerinde verilen akademik eğitime destek olarak mesleki vizyon kazandırmak amaçlanıyor.
GENÇLER TECRÜBE İLE BULUŞACAKLAR
Genç iletişimciler BYEGM’nin yanı sıra iletişim alanında önde gelen kamu kurumları olan Anadolu Ajansı (AA), Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) ve Türkiye Radyo ve Televizyon Kurumu’nu (TRT) ziyaret edecek. Ziyaret kapsamında genç iletişimciler 'Ustaların Dilinden Medyada Mesleki Tecrübe' konulu seminere katılma fırsatı yakalayacak ve mesleki tecrübelerini arttırmak amaçlı atölye çalışması gerçekleştirecek. 'Ustaların Dilinden Medyada Mesleki Tecrübe' seminerinde AA ve TRT'den tecrübeli meslek mensuplarının konuşmacı olarak katılacağı etkinlik, Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi ev sahipliğinde yarın 10.00-12.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek. Moderatörlüğünü
Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Zakir Avşar'ın yapacağı seminere konuşmacı olarak
TRT Haber spikeri Jülide Sönmez, 
TRT Haber muhabiri Teoman Korkmaz,
AA Haber Merkezi Yayın Yönetmeni ve Editör Nezif İflazoğlu ile aynı kurumdan fotoğraf editörü Fırat Yurdakul katılacaklar. 

Güncelleme Tarihi: 24 Şubat 2016, 01:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472