banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472

banner479

Gelinlik ve damatlıkla oy kullandılar

Cumhurbaşkanılığı seçiminin yapıldığı bugün dünya evine giren 19 yaşındaki Tuğba ile 26 yaşındaki eşi Mehmet Mutlu, seçmen kartlarını alarak üzerlerinde gelinlik ve damatlık olduğu halde sandığa gidip, oy kullandı.

GÜNCEL 10.08.2014, 12:30 10.08.2014, 11:33
Gelinlik ve damatlıkla oy kullandılar
banner404
CUMHURBAŞKANLIĞI seçiminin yapıldığı bugün dünya evine giren 19 yaşındaki Tuğba ile 26 yaşındaki eşi Mehmet Mutlu, seçmen kartlarını alarak üzerlerinde gelinlik ve damatlık olduğu halde sandığa gidip, oy kullandı.
Merkez Melikgazi İlçesi Osmanlı Mahallesi'nde aynı sokakta oturan ve bir mobilya fabrikasında işçi Mehmet ile akrabası ev kızı Tuğba Mutlu dün yapılan kına gecesi ve nikah ardından bu sabah üzerinde 'Seyirlik değil, ömürlük' yazılı gelin otomobiliyle Zengergüç Ortaokulu'na gelerek, 1489 numaralı sandıkta oy kullandır. Seçimde oy kullanmak üzere gelen gelin ve damadı görenler, onları alkışlayıp, kutlarken, sandık kurulu üyeleri de Tuğba- Mehmet Mutlu çiftini önce kutladı sonra oy pusulalarını verdi. Damat Mehmet Mutlu, "Tuğba ile düğün tarihimizi seçerken, bugün cumhurbaşkanlığı seçimi olduğunu unutmuştuk. Ancak, bizim için hoş ve unutulmaz bir tesadüf oldu. Eşimi babasının evinden aldıktan sonra doğruca sandığa gidip, oyumuzu kullandık. Ben seçimimi Tuğba'dan, Tuğba'da da benden yana kullandı" dedi. Gelin Tuğba Mutlu (Gökşen) de, "Bizim için her açıdan unulmaz bir gün oldu. Oyumuzu kime verdiğimizi söyleyemeyiz ama ülkemiz için bizim geleceğimiz için hayırlısı olur" diye konuştu.
Yorumlar (0)