Erdoğan'dan uyarı: 'Uzak durun'

Ak Parti İl Başkanları ile bir araya gelen Cumhurbaşkanı Erdoğan, yerel seçim öncesi il ve ilçe başkanlarına "Şatafattan uzak durun" gibi kritik uyarılarda bulundu

Erdoğan'dan uyarı: 'Uzak durun'
banner404

Haber: Alper KUTAY

CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, Ak Parti'nin il başkanları toplantısının basına kapalı bölümünde teşkilata yerel seçimlerin yol haritasını çizdi. Teşkilatını tasarruf yapmaları konusunda uyaran Erdoğan'ın toplantıda önemli mesajlar verdiği öğrenildi. İşte Erdoğan'ın yaptığı uyarılardan bazıları; "7'den 70'e makam gözetmeksizin herkes tasarruf etsin. İllerinize döner dönmez sahada olun. Sahada olduğunuz sürece kravatı çıkarın, gönüllere dokunun, kibirli olmayın. Bana sormadan istifa etmeyin. Yarım kalmış projeler bitmeden yeni projelere başlamayın. Öncelikli yapılması gereken çalışmaları listeleyin ve bana bildirin. Cumhur İttifakı'nın yerel seçimlerde de yapılması ihtiyaç hasıl olursa yaparız. Cumhur İttifakı'ndaki dayanışmamız neyse, yerel seçimlerde de bu ittifakı gerçekleştirme imkanımız olabilir. Ama bazı illerde ihtiyaç yok.”
‘LÜKS MAKAM ODALARI YAPMAYIN’
Toplantıya katılan il başkanları başta olmak üzere, belediye başkanları ile kadın ve gençlik kolları başkanlarından makam odaları ve bina giydirmeleri konusunda şatafattan uzak durmaları istendi. Tanıtım ve Medyadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal da Ak Parti'nin kurumsal kimliğine ilişkin yeni düzenlemeler ve 81 ildeki tüm teşkilat mensuplarının sosyal medyayı nasıl kullanacaklarına yönelik bir sunum yaptı. Ünal, yerel seçimlere yönelik haber paylaşımlarının ortak yapılması gerektiğine vurgu yaparken, "Ortak paylaşımlar daha hızlı yayılır ve daha çok insana ulaşır" bilgisini paylaştı.

Güncelleme Tarihi: 16 Eylül 2018, 22:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner516

banner470

banner452

banner449

banner518

banner481

banner472

banner479