Dim Medya'nın gurur gecesi: yenialanya.com 20 yaşında!

Dim Medya A.Ş’nin dünyaya açılan penceresi www.yenialanya.com 20 yaşında. Günlük yaklaşık 50 bin kullanıcının ziyaret ettiği yenaialanya.com, yerel, ulusal ve uluslararası gelişmeleri anlık haber girişleriyle okurlarıyla paylaşıyor. Bu haklı gururu kutlamak için Alanya protokolü ve Dim Medya çalışanları bu akşam iftarda buluşacak

Dim Medya'nın gurur gecesi: yenialanya.com 20 yaşında!
banner404

SADECE Alanya ve Antalya'nın değil Akdeniz Bölgesi'nin en çok tıklanan haber sitesi olma unvanını yıllardır koruyan, gelişen ve değişen teknolojiyle kendini her geçen gün yenileyen www.yenialanya.com, çeyrek asıra merdiven dayadı. Okurlarına sağladığı zengin içeriği ile Türkiye ve dünyanın farklı bölgelerinden ilgiyle takip edilen yenialanya.com, 20'nci yılına ulaşmanın haklı gururunu yaşıyor. 20. yılını kutlamaya hazırlanan yenialanya.com bu akşam Öztürk Kolcuoğlu Restoran'da iftar davetinde buluşacak. Dim Medya Yönetim Kurulu Başkanı ve Küresel Gazeteciler Konseyi Kurucu Genel Başkanı Mehmet Ali Dim öncülüğünde Alanya protokolü ve Dim Medya çalışanları bir araya gelecek.

Dim Medya A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Dim yönetiminde 17 Mayıs 1999 tarihinde yayınlarına başladığında, Türkiye'de bir yerel gazete tarafından her gün güncellenen ilk haber sitesi olan www.yenialanya.com’un aylık ziyaretçi sayısı 1 milyon 500 bini aşıyor. Günlük ziyaretçi trafiği 50 bin dolayında olan www.yenialanya.com, tüm arama motorlarında "Alanya" kelimesiyle yapılan aramalarda ilk sıralarda yer alıyor. www.yenialanya.com Alexa verilerine göre, Akdeniz Bölgesi, Antalya ve Alanya sıralamalarında 1’inci, Türkiye sıralamasında 2 bin 260’ıncı ve dünya sıralamasında 148 bin 680’inci sırada yer alıyor. Okurlarına sağladığı zengin içeriği ile Türkiye ve dünyanın farklı bölgelerinden ilgiyle takip edilen yenialanya.com, 20'nci yılına ulaşmanın haklı gururunu yaşıyor. Spor, asayiş, gündem, bölge, turizm, politika, magazin ve ekonomi alanlarında yaşanan gelişmelerin anlık paylaşıldığı yenialanya.com, okurlarının Alanya’daki önemli gelişmelere kolayca ulaşmasını sağlıyor. Ziyaretçilerinin yeni nesil televizyon Dim TV'yi (dimtv.tv) kolayca izlemesini ve canlı yayınları takip etmesine de imkan tanıyan yenialanya.com, Dim Web TV ile senkronize olarak yayın yapan Dim Radyo'yu da kolayca dinleme imkanı da sunuyor. yenialanya.com, sunduğu e-gazete hizmeti ile de okurlarına ücretsiz olarak gazete sayfalarına erişim hizmeti veriyor.
 

Güncelleme Tarihi: 17 Mayıs 2019, 02:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472

banner479