Devlet Bahçeli'den 'Alaattin Çakıcı' açıklaması!

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Ülkemizde çok yönlü sosyal, siyasal ve ekonomik sorunların yoğunlaştığı ve derinleştiği bu süreçte Türkiye'nin ve yönetiminin tek sorunu sayın Alaattin Çakıcı olmasa gerektir." dedi

Devlet Bahçeli'den 'Alaattin Çakıcı' açıklaması!
banner404

BAHÇELİ, parti genel merkezine gelişinde bir gazetecinin,  "Kırıkkale'de 21 doktorun gözaltına alınmasını nasıl değerlendiriyorsunuz?"  sorusunu yanıtladı. Cezaevinde hükümlü olan Çakıcı'nın rahatsızlığı nedeniyle  Keskin Cezaevi'nden önce Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi'ne nakledildiğini,  ardından Sincan Cezaevi'ne getirildiğini belirten Bahçeli, bu süre içinde  Kırıkkale Başsavcısının görevden el çektirildiğini söyledi.
Bahçeli, bugün ise 6'sı uzman doktor olmak üzere 21 hekimin gözaltına  alındığını basından öğrendiğini ifade eden Bahçeli, "Ülkemizde çok yönlü sosyal,  siyasal ve ekonomik sorunların yoğunlaştığı ve derinleştiği bu süreçte  Türkiye'nin ve yönetiminin tek sorunu sayın Alaattin Çakıcı olmasa gerektir." diye  konuştu.
 
Devlet Bahçeli ayrıca, "Alaattin Çakıcı hakkında daha önce verilen  sağlık raporuyla ilgili kuşkular Sağlık Bakanlığınca bugüne kadar incelenerek  pekala sonuca ulaştırılabilirdi." ifadesini kullandı.

 

Güncelleme Tarihi: 14 Eylül 2018, 22:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner516

banner470

banner452

banner449

banner518

banner481

banner472