Dekorasyonda esnafa damping

Esnafın dekorasyon maliyetlerinin ağır olduğunu belirten Dekoratör Can, donanım ve dekorasyon hizmeti maliyetini yüzde 40 aşağıya çekmeye hazır olduklarını söyledi

Dekorasyonda esnafa damping
banner404
Haber: Erkan UYSAL
ALANYA'DA faaliyet gösteren dekoratör Çağatay Mehmet Can, esnafa uygun maliyetle dekor yapma imkanı sunuyor. 35 yıllık bir tecrübeye sahip olduğunu belirten Can, Alanya'daki bütün mağazaların fotokopi gibi aynı olduğunu söyledi. Can, "Bu durumu değiştirmek gerekiyor. Esnafın her yıl beklentileri var. Esnaf yaptığı yatırımların karşılığını alamayınca zarara giriyor. Biz esnafın uygun maliyetlerle daha profesyonel hizmet almalarını istiyoruz. Mağazaların donanım ve dekorasyon hizmetlerini en düşük olarak, fabrika fiyatlarında hizmet olarak esnafa sunuyoruz. 
Esnafa tek elden yönetimle her işi ayrı ayrı sektörlere başvurmadan donanım ve dekorasyon hizmeti alma fırsatı sunuyoruz. 100 metrekare bir mağazanın ortalama maliyeti 50-60 bin TL civarında. Biz bunu sunduğumuz donanım alternatifleriyle yüzde 40 aşağıya çekebiliyoruz. Esnaf daha profesyonel konsept anlayışı içinde olmak zorunda. Aksi takdirde yıllarca sene süregelen bu görüntü işletmecilere herhangi bir fayda sağlamayacak. İşletmelerin müşterilerine profesyonel bir konsept anlayışıyla yaklaşmaları o işletmelerin prestij, imaj ve çizgisini belirleyen noktaları oluşturıyor. Amacımız yıllardır sektörde faaliyet gösteren işletmelerin görsel düzenlemelerini yapmak. Böylece esnaf kendileri için ağır maliyet anlamına gelen dekor ve görselleri 4-5 yıl ileriye taşıyabilecek. Şu anda tadilat dönemine girdik. Esnafın önümüzdeki yeni sezona daha güzel ve profesyonel olarak hazırlanmasını öneriyoruz. Mağaza ve vitrin düzenleme, mağaza içi görsel düzenleme ve uygulama, mağaza donanım, kurulum ve dekorasyon hizmetleri, interaktif sanal vitrin uygulamaları ve 3 boyutlu zemin, duvar ve tavan uygulamaları yapabiliyoruz. Uygun maliyetle hizmet almak isteyenler bana 0534 529 08 19 numaralı telefondan ulaşabilir" dedi.
Güncelleme Tarihi: 17 Aralık 2015, 08:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472

banner479