banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472

Dayak selfiesi ile şok arama

Almanya'da bir anne saldırıya uğrayan oğlunun dayak selfiesini paylaşıp yardım çağrısında bulundu

GÜNCEL 30.07.2014, 18:12 30.07.2014, 17:16
Dayak selfiesi ile şok arama
banner404
ALMANYA'da bir anne saldırıya uğrayan oğlunun dayak selfiesini paylaşıp yardım çağrısında bulundu. Sol gözü şişmiş, yüzü ise yara bere içinde 23 yaşındaki Simon'un annesi, oğlunu bu hale getiren kişilerin bulunması için Facebook üzerinden bir yardım çağrısında bulundu.
Bild gazetesinin haberine göre Bonn şehrinde yaşayan Simon saldırganlara bir eğlence sonrası eve dönerken rastladı. Annesi olayı internet üzerinden şöyle duyurdu: "Oğlum dört kişi tarafından feci şekilde dövüldü. Lürfen saldırganların hesapları sorulabilmesi için onları bulmaya yardımcı olun."

TELEFONU VERMEYİNCE... 
Habere göre pazar gecesi saat iki sularında Vilich-Müldorf durağında inen Simon saldırganlar tarafından önce takip edildi. Parasını ve telefonunu vermesi için baskı yapan gruba itiraz eden genç, dört kişi tarafından şiddetli bir şekilde darp edildi. Ardından ise çaldıkları telefon ile ağır yaralı olan kurbanlarını geride bırakarak hızla uzaklaştılar. Bir kadın sürücü o halde yerde yatan Simon'u bulup polis çağırdı.
RİSKLİ AMELİYAT
Polis sözcüsü Robert Scholten, Simon'un aşırı şiddetli bir saldırıya uğradığını, saldırganları bulmak için ise gereken herşeyi yapacaklarını ifade etti. Yaşları 16 ile 18 arası değişen kişilerin ikisinin açık tenli, diğer ikisinin ise esmer olduğu belirtildi.
Simon, Facebook üzerinden sol gözünden ameliyat olacağını duyurdu.
Yorumlar (0)