'Çocukların güneşi olalım'

TÜRSAB örnek bir proje için kolları sıvadı. TÜRSAB Doğu Anadolu BYK, Türkiye'nin doğusundaki çocuklar için yardım kampanyası başlattı

'Çocukların güneşi olalım'
banner404
TÜRKİYE Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) örnek bir kampanyaya imza atarak Doğu ve Güneydoğu'daki ihtiyaç sahipleri için yardım toplamaya başladı. TÜRSAB Alanya Bölgesel Yürütme Kurulu'nun (BYK) da destek verdiği proje ile Güneydoğu'daki çocukların giyecek başta olmak üzere çeşitli ihtiyaçlarının karşılanabileceği ürünler toplanıp gönderilecek. Kış mevsiminin başlaması ile birlikte sıcaklığın iyice düştüğü Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi'ndeki çocuklar için üyelerden ve vatandaşlardan kullanmadıkları ihtiyaç fazlası her türlü eşya yardım olarak bekleniyor. TÜRSAB Alanya BYK yönetimi "Yardım etmek isteyen herkes TÜRSAB Alanya BYK'nın (0242) 512 21 49 numaralı telefonundan bize ulaşabilir" dediler.
YARDIMLAR TÜRSAB OFİSİNE
TÜRSAB Alanya BYK'dan kampanya için yapılan yazılı açıklamada ise şu ifadeler yer aldı: "Yaklaşan kış dönemi nedeniyle ülkemizin Doğu ve Güneydoğu bölgelerinde yardıma muhtaç çocukların ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla TÜRSAB Doğu Anadolu BYK tarafından bir yardım kampanyası başlatılmıştır. Yardım kampanyası kapsamında ihtiyaç sahibi çocuklara kıyafet yardımı yapılması hedeflenmektedir. Kampanya kapsamında göndereceğiniz kıyafetleri Alanya BYK Ofisi'ne teslim edebilirsiniz."
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner495

banner516

banner470

banner452

banner449

banner518

banner481

banner472