Çakır: Alanya'da bazı çevreler ürktü 

Bağımsız Alanya Belediye Başkan Adayı Çakır "Alanya seçmeninin yoğun ilgi ve desteğini gören bazı odaklar, adaylıktan çekileceğim dedikodusunu yayarak, seçmeni etkileme ve bağımsız adayı etkisizleştirme gayreti içerisine girdiler. Bu mesnetsiz dedikodular bizi asla yıldırmaz ve yolumuzdan döndüremez" dedi

Çakır: Alanya'da bazı çevreler ürktü 
banner404

BAĞIMSIZ Alanya Belediye Başkan Adayı olan Alaattin Çakır, yayınladığı basın açıklamasında "Bağımsız Alanya Belediye Başkan Adayı olarak; önce Allah’a, sonra seçmenin vicdanına güvenerek bu kutsal yola çıktık. Alanya seçmeninin gösterdiği yoğun ilgi ve samimi desteğe teşekkür ediyoruz. Alanya, birlik ve beraberlik içerisinde daha güçlü bir Alanya olabilir. Biz 'Birlikte Alanya’yız' sloganı ile yola çıktık" dedi. 
Bağımsız adaylık açıklaması yaptığı günden sonra, Alanya seçmeninin yoğun ilgi ve desteğini gören bazı odakların, adaylıktan çekileceği dedikodusunu yayarak, seçmeni etkileme ve bağımsız adayı etkisizleştirme gayreti içerisine girdiklerini söyleyen Çakır, sözlerini şöyle sürdürdü: 
"Bu mesnetsiz dedikodular bizi asla yıldırmaz ve yolumuzdan döndüremez. Alanya seçmeni, kendi aklı ve hür vicdanı ile değerlendirme yaparak oy verebilecek kültür ve medeniyete sahiptir. Alanya için sorumluluk almaya hazırız dedik ve bağımsız aday olarak çıktığımız bu kutlu yolda, mücadelemizi sonuna kadar sürdüreceğimizin Alanya kamuoyu tarafından bilinmesini isteriz. Bizim için önemli olan; Alanya seçmeninin güçlü demokrasi vurgusudur. Alanya seçmeninin bu demokratik çıkışına sahip çıktık ve bundan sonra da sahip çıkmaya devam edeceğiz. Bu şehre ve bölgemize hizmet etmiş birisi olarak; seçimin ve seçmen vicdanının rahat bırakılmasını arzu ediyoruz. Allah’ın izni ve seçmenin vicdanına güvenerek çıktığımız bu kutlu yoldan vazgeçmemiz ve dönmemiz söz konusu değildir. Kendi kafa karışıklığını, seçmenin kafa karışıklığı olarak pazarlamaya çalışanlar; seçmen vicdanınca da değerlendirilecek ve 31 Mart’ta kafa karışıklıkları tamamen giderilecektir. Tüm adaylarımızın Alanya seçmeni karşısında ve seçim sürecinde demokratik ve eşit şartlarda yarıştığı ve seçmen iradesine saygı duyulan bir seçim olmasını temenni ediyoruz."

Güncelleme Tarihi: 14 Ocak 2019, 19:19
YORUM EKLE
YORUMLAR
Zihni Yayla
Zihni Yayla - 2 ay Önce

Rus Anastasia'yi kutladigim gibi 10yil oncesinin Bagimsiz -Cevreci Adayi olarak sizi de yurekten tebrik ederim. Bagimsiz Adaylik tek,dik ve dogrucu durusunuzun devamliligi dileklerimle.

Şadi Sezer
Şadi Sezer - 2 ay Önce

Partimizde oy umuza ipotek kondu Çakır aday olmazsa oy kullanmam . Sönmez’e vermek zorunda değiliz.

Alt kesim özgür irade
Alt kesim özgür irade - 2 ay Önce

Büyüksün Çakır başkan, senin babanda büyük düşünürdü, hizmet adamıydı, Ankara dan hizmeti bir şekilde hediye ile hatır ile koparır gelirdi. Sende aynısın .
Kazan mübarek, yolun açık olsun. Tam destek hep destek. Demokrasi ye inananların liderine .

Huseyin isbat
Huseyin isbat - 2 ay Önce

Almanyayi mahmurlarla karıştırmayın sen muhtar bile olamaz sın alanyaya

Özgür irade
Özgür irade @Huseyin isbat - 2 ay Önce

Şu ana kadar Alanya da Bld Bşk yapanlar Çakır dan daha vizyonlu değildiler

SIRADAKİ HABER

banner528

banner516

banner470

banner452

banner449

banner539

banner518

banner481

banner472