Flaş Haber
Kapat
banner468

Burçlara göre yaz tatili ve yaz aşkı tavsiyeleri

Bu yaz hangi sahilin kenarında güneşlenmek, rotayı nelere çevirmek ruhunuza iyi gelecek; hangi burçla yaşayacağınız aşk, yaz tatilinizi daha eğlenceli ve unutulmaz bir hale getirecek öğrenmek istiyorsanız, Zodyaklı’nın burçlara göre yaz tatili ve yaz aşkı tavsiyelerini okumadan biletinizi almayın

Burçlara göre yaz tatili ve yaz aşkı tavsiyeleri

Bu yaz hangi sahilin kenarında güneşlenmek, rotayı nelere çevirmek ruhunuza iyi gelecek; hangi burçla yaşayacağınız aşk, yaz tatilinizi daha eğlenceli ve unutulmaz bir hale getirecek öğrenmek istiyorsanız, Zodyaklı’nın burçlara göre yaz tatili ve yaz aşkı tavsiyelerini okumadan biletinizi almayın

12 Haziran 2015 Cuma 15:18
Burçlara göre yaz tatili ve yaz aşkı tavsiyeleri
banner404
ÜNLÜ Blogger ve Twitter fenomeni Pucca’nın kardeşi olan Zodyaklı, her hafta Türkiye’nin ilk ve en büyük ilişki ve arkadaşlık sitesi siberalem.com’da burçların aşk hayatıyla ilgili tüyolara yer veriyor.
Yaz tatilini daha eğlenceli ve keyifli hale getirmek için hangi burcun neye dikkat etmesi gerekiyor? Bu yaz burçların aşk hayatı ne durumda? Zodyaklı’nın burçlara özel yaz tatili ve yaz aşkı önerilerini kaçırmayın.
Aynı zamanda Türkiye’nin en ünlü Twitter fenomenlerinden Pucca’nın kardeşi olan ve astroloji yazıları ile 2015 yılının aşk haritasını çıkaran ünlü blogger Zodyaklı, her hafta Türkiye’nin ilk ve en büyük ilişki ve arkadaşlık sitesi Siberalem’de burçların aşk hayatına ışık tutuyor. İşte Zodyaklı’nın bu haftaki aşk hayatınıza yön verecek tavsiyeleri:
Koç ve Yükselen Koç
Koçlar gibi netlik arayan insanlar için kalabalık ve gece hayatının bol olduğu bölgeler, dinlendirmekten çok yorucu olabilir. Tatil rotasını daha sakin ve butik noktalara doğru çevirmek Koçlara iyi gelecektir. Yaz aşkı arayışında olan Koçlar için ise geçici heveslere kapılmamak faydalı olacaktır. Zira sadakatin en önemli olduğu burçlardan biri için yaz aşkı yeterince sadık gelmeyebilir.
Haftanın Tavsiyesi; Bu hafta kazalara açık bir hafta geçirebilirsiniz, kafanızı sağlama almanızda fayda var, oraya buraya çarpıp yara almanızı istemeyiz. Trafikte hız yapmamaya da ayrıca önem gösterin!
Boğa ve Yükselen Boğa
Yaz planını ülke sınırları içinde tutmamak Boğalara iyi gelecektir. Sert ve yorucu geçen kışın ardından “etraf ne der?” düşüncesini kafasından tamamen atmak isteyenler, bir daha karşılaşma ihtimalinin çok düşük olduğu insan toplulukları içinde, çılgınlar gibi eğlenebilir.  Her limanda bıraktıkları bir sevgili ile yaz aşklarının ideal burcu Boğaları ise bu yaz uzun soluklu bir ilişki bekliyor.
Haftanın Tavsiyesi; Çevrenizdeki insanları gözünüzde devleştirmekten ve hak ettikleri değerin üstünde davranışlar sergilemekten vazgeçin. Bunu en azından bu haftalık yapın! O zaman dostunuzu düşmanınızı gerçekten ayırt edebildiğinizi göreceksiniz!
İkizler ve Yükselen İkizler
Bütün kış boyunca yaz tatili hayali kurarken, çılgınca eğlence planları yapan İkizler, henüz yaz başlamadan kapısını çalan aşkla birlikte, planlarına bir kişiyi daha dahil ediyor. Tek kişilik biletini yırtıp, yanında bir kişilik daha yer ayıran İkizleri eğlenceli bir yaz tatili bekliyor.
Haftanın Tavsiyesi; Bu hafta kendinizi fazla sosyal ya da kafanızı fazla meşgul etmiş olabilirsiniz. Bu kargaşa içerisinde işlerinizi ihmal ettiyseniz aman dikkat! Aradaki dengeyi korumaya özen göstermenizde fayda vardır.
Yengeç ve Yükselen Yengeç
Yengeçlerin bu yaz kendine zaman ayırması, içsel yolculuğa çıkması oldukça önemli. Tibetteki Budist rahipler gibi yapacakları içsel yolculuk ile kendilerinde yaratacakları metamorfoza kendileri bile aşık olacak. Yaz sonunda karşılarına çıkacak ve hayatlarının sonuna kadar yanlarında kalmasını isteyecekleri bir aşk ise evrenin Yengeçlere güzel bir hediyesi. 
Haftanın Tavsiyesi; Mesleğinizle ilgili kafa karışıklığınız ufak çapta paniğe yol açmış olabilir. Lütfen sakince ne yaptığınıza değil, ne yapmak istediğinize yoğunlaşın, cevap şu anda değil, gelecekte gizli!
Aslan ve Yükselen Aslan
Garantici olan Aslanların bu yaz Radikal bir karar alıp, daha önce görmediği noktalara doğru yol alması oldukça doğru bir karar olacaktır. Tecrübe dolu bir yaz Aslanları bekliyor o yüzden sadece eğlence değil, kariyer anlamında da verimli bir yaz kapıda. Şans, bolluk ve bereketin ideal Burcu Aslan, aşk anlamında da bu yaz istediğini bulacak. 
Haftanın Tavsiyesi; Çevrenizdeki insanların düşüncelerini umursamayın, hislerinize kulak verin! Yanılmadığınızı, yanılmayacağınızı zaten biliyorsunuz! Öyleyse, bildiğinizi okumaya devam etmenizde hiçbir sakınca yoktur!
Başak ve Yükselen Başak
Bu yıl ekonomik krizlerle boğuşan Başaklar, Ağustos böceği ve karınca hikayesideki karınca olmaya aday. Herkes tatildeyken yığılan işler sayesinde yazın nasıl geçtiğini anlamayacak Başakları ise ödül olarak yaz sonunda, kışın sarılarak içlerini ısıtacakları bir aşk bekliyor ancak yazın güzel havasını değerlendirmeden geçmek tabii ki olmaz. Başaklar kendi yaşadığı şehri keşfe çıkmaya hazırlansın.  
Haftanın Tavsiyesi; Yaptığınız işlerde ne kadar titiz olduğunuz açıkça ortada, siz çevrenize özverinizi göstermeye çalışırken, çevreniz bu davranışınızı “kibir” olarak algılıyor olabilir. Lütfen kendinizi olduğunuz gibi göstermekten çekinmeyin, içinizdeki gerçeklik dışarı yansıttığınız maskeden çok daha güzel görünüyor.
Terazi ve Yükselen Terazi
Bu yaz neredeyse boş kalmayacak Teraziler için bir klon makinesi gerek. Kendini anın akışına bırakması gereken Terazileri hareketli, bol gezmeli, bol eğlenceli bir yaz bekliyor. Kolay taşınabilecek bir valiz bu yaz Terazilerin demirbaşı.
Haftanın Tavsiyesi; Kendi kendinize acımasız olmaktan vazgeçmelisiniz! Ne var yani kendinize verdiğiniz sözleri tutamadıysanız? Güçlü olmak zorunda değilsiniz, bazen zayıf olduğunuz konuları, olayları kabul etmek asıl güçlü olmaktır. Kendinize eziyet etmekten vazgeçmelisiniz!
Akrep ve Yükselen Akrep
Bu yaz tam anlamıyla değişim yaşayacak olan Akrepleri cesur bir yaz bekliyor. Ruhlarının derinliklerinde yerleşmiş büyük bir dağın zirvesinde gizli huzur, çok yakında. İç huzur ile birlikte kendini daha iyi keşfeden Akrepleri bu yaz romantik akşam yemeklerine eşlik edecek müthiş bir yaz aşkı bekliyor ancak bu geçici aşkın büyüsüne kapılmamakta fayda var. Adı üstünde ‘yaz aşkı.’
Haftanın Tavsiyesi; İnsanların size düşman kesildiği düşüncesini kafanızdan atın! Çevrenizdeki insanlara gülümsemeye başladığınızda size ne kadar sevgi dolu yaklaştıklarını göreceksiniz! Eee öyleyse, durma haydi Gülümse!
Yay ve Yükselen Yay
Ege kıyılarına doğru yolculuk planları yaparken Yayların geçmişlerini, geçmişte bırakmaları bazı konuları netleştirmelerini kolaylaştıracaktır. Yolun sonunda kollarını açmış bekleyen yeni heyecanı, geçmişin negatif enerjisi kovmasın.
Haftanın Tavsiyesi; Etrafınızdaki insanların potansiyellerinden fazlasını beklememelisiniz, bu davranış biçimi hem sizi, hem de çalışma arkadaşlarınızı yıpratabilir. En iyisi mi, insanların artı yönlerine odaklanmaya çalışmanız olacaktır.
Oğlak ve Yükselen Oğlak
Oğlak gibi işkolik birinin, tatile giderken valizine koyması gerekenlerden biri de çalışma eşyaları. Klişelerden biraz sıkılmış olan Oğlakların tatil hayallerini, hiçbir turistin ilgisini çekmeyen şehirlerde kaybolmak süslüyor. Biraz daha empatiye açık ve iyimser olan Oğlakların kapısını ise bu yaz bir aşk çalacak.
Haftanın Tavsiyesi; Çevrenizdeki dostlarınızı kınamaktan vazgeçmelisiniz. Belki de, yaptıkları onların ellerinde değildir. Bu yargılayıcı, kınayan tavrınız sonunda yalnız kalmanıza sebep olabilir.
Kova ve Yükselen Kova
Kovaların bu yaz sağlığına oldukça dikkat etmesi gerekiyor yoksa yaz bitmeden yatak döşek yatabilirler. Bir süredir aşk konusuna mesafeli duran Kovalar ise, zincirlerini kırıyor. Haziran ayının sonunda, şimdiye kadar aradıkları ama bulamadıkları aşkla karşılaşma ihtimalleri yüksek.
Haftanın Tavsiyesi; Bu aralar yediklerinize içtiklerinize dikkat edin, kendinizi bir anda halsiz, yüksek ateşle yataklarda uyukluyor bulabilirsiniz.
Balık ve Yükselen Balık
Kafası orijinal çalışan Balıklar bu yaz tabii ki Bodrum, Çeşme gibi klişeleri seçmeyecek. Elindeki harita, sırtındaki çadır ile birlikte, kimsenin bilmediği ve kimsenin onları göremeyeceği yerlere doğru yolculuğa çıkacaklar. Yolun sonunda ise hayallerindeki gibi bir yaz aşkı onları bekliyor. 
Haftanın Tavsiyesi; Kulaklarınızı iyice açın ve çevrenizde sizi eleştirenlere kulak verin! Kimse sizin kötülüğünüzü istemiyor, biraz kendinize dönüp kendinizi eleştirme zamanınızın geldiğini anlamanız gerekiyor!
DİM WEB TV UYGULAMASINI İNDİRDİNİZ Mİ?

Haberleri ve canlı yayınları ile gündemi belirleyen
Alanya'nın yeni nesil televizyonu DİM WEB TV izlemek artık çok kolay. 

Samsung, LG vb android telefonlar için Google Play Store'dan
iPhone telefonlar, iPad ve iPod'lar için AppStore'dan indirebilirsiniz.
İyi Seyirler.


banner355
Son Güncelleme: 12.06.2015 14:21
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat!. Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner452

banner457

banner449

English Russian

banner459

banner381

banner344

banner386

banner349