banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472

banner479

Bu ilde şehit ve gazi ailelerine iftar

Şehit aileleri, gaziler ve yakınları, Konyaaltı Belediyespor Kulübü Yönetimi ve Sporcuları ve Konyaaltı Turizm ve Eğitim Vakfı Yönetimi, Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek’in düzenlediği iftar yemeğinde bir araya geldi

GÜNCEL 23.07.2014, 10:48 23.07.2014, 10:07
Bu ilde şehit ve gazi ailelerine iftar
banner404
ŞEHİT aileleri, gaziler ve yakınları, Konyaaltı Belediyespor Kulübü Yönetimi ve Sporcuları ve Konyaaltı Turizm ve Eğitim Vakfı Yönetimi, Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek’in düzenlediği iftar yemeğinde bir araya geldi. 
İftar yemeğinde konuşan Başkan Böcek, bir lokmayı birlikte paylaşmanın değerine vurgu yaparak, “Manevi değeri yüksek olan şehitlerimizi rahmetle ve minnetle anıyorum. Şehitlerimizin aileleri ve gazilerimizle bir araya gelmek bizim için her zaman onur verici olmuştur. Ramazanınız mübarek olsun. Vatan savunmasında şehit olan evlatlarımıza, kardeşlerimize bir kez daha Allah'tan rahmet diliyorum. İslam dünyasında Müslümanlar sıkıntı içerisindeler. Bizler bugün onlar için dua ediyoruz. Güzel anlarda ve zamanlarda bir arada olalım” dedi.
Başkan Muhittin Böcek, konuşmasının ardından davetlileri masalarında ziyaret ederek onlarla sohbet etti. Konyaaltı Belediyesi’nin teras katında düzenlenen iftar yemeği, İsrail’in Gazze’ye karşı işlediği zulme karşı edilen dua ile sonlandı.

Yorumlar (0)