'Bölgenin en iyisi olacak'

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Demirtaş Mahallesi’nde inşaatı süren Sokak Hayvanları Bakım Evi ve Rehabilitasyon Merkezi'nde incelemelerde bulundu

'Bölgenin en iyisi olacak'
banner404
Haber: Alper KUTAY
TESİSLERİN
yapımının tamamlandığı Sokak Hayvanları Bakım Evi ve Rehabilitasyon Merkezi'nde üniteleri inceleyen Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, bundan sonraki süreçte çevre düzenlemesi için Fen İşleri Müdürlüğü ve Park Bahçeler Müdürlüğü tarafından çalışma yapılacağını söyledi. Başkan Yücel, Demirtaş Mahallesi’nde, Orman Genel Müdürlüğü’nden tahsisi yapılan 24 dönüm alan içerisinde faaliyet gösterecek Sahipsiz Hayvan Bakım Evi ve Rehabilitasyon Merkezi'ni ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı. Barınaktaki hayvanlar için yapılan üniteleri gezen Başkan Yücel, beraberindeki heyete yeni barınağa taşınma aşamasına geçilmesi için gerekli çalışmaların yapılması talimatı verdi, çevre düzenleme çalışmalarının da bir an önce başlatılmasını istedi.
ANTALYA'DA BİLE YOK!
Demirtaş Mahallesi’nde geçtiğimiz Temmuz ayında temeli atılan Sokak Hayvanları Bakım Evi ve Rehabilitasyon Merkezi, hayvan refahını sağlayacak modern tesisleri bünyesinde barındırıyor. Kedi ünitesi, 2 adet köpek bakım evi, hayvan bakım ünitesi ve klinik ünitesi olmak üzere 5 binadan oluşan merkez, karantina, hasta bakım, yavrulu anne ve hayvan müşahede bölümü, muayene ve ameliyat odası ile gıda ve soğuk hava depoları ile bölgenin en kapsamlı hayvan barınakları arasında yerini alacak.
Güncelleme Tarihi: 27 Şubat 2016, 00:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472

banner479