Baykal'ın eşi, Erdoğan'ın ziyaretini anlattı: Başucunda dua okudu

Deniz Baykal'ın eşi Olcay Baykal, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın hastaneye ziyarete geldiği esnada çok ilgilendiğini ve başucunda dua okuduğunu söyledi

Baykal'ın eşi, Erdoğan'ın ziyaretini anlattı: Başucunda dua okudu
banner404

CUMHURBAŞKANI Erdoğan'ın  Deniz Baykal'ın durumunu yakından takip ettiğini ifade eden  Olcay Baykal, eşinin durumunun iyiye gittiğini söyledi.

BAYKAL'IN TEDAVİSİ SÜRÜYOR

Eski  CHP Genel Başkanı ve  CHP AntalyaMilletvekili  Deniz Baykal'ın  Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi  İbni Sina Hastanesi'ndeki tedavisi sürüyor.

Deniz Baykal'ın hastaneye kaldırıldığını öğrenince ilk uçakla  Antalya'dan  Ankara'ya giden  Olcay Baykal, yaşanan süreci anlattı.

KORUMA POLİSİ AMBULANS ÇAĞIRDI

Posta Gazetesi yazarı  Candaş Tolga Işık'a konuşan  Olcay Baykal;  Deniz Baykal'ın gece yarısı fenalaşınca koruma polisine haber verdiğini söyledi.

Durumun ciddiyetini anlayan koruma polisi, hemen ambulans çağırdı ve Baykal hastaneye kaldırıldı. Haberi alan  Olcay Baykal da hemen  Ankara'ya hareket etti.

ERDOĞAN, BAŞUCUNDA DUA ETTİ

Deniz Baykal'ın tedavi altına alınmasından sonra  Cumhurbaşkanı  Recep Tayyip Erdoğan hastaneye giderek Baykal'ın başucunda dua etti.

"CUMHURBAŞKANI ÇOK İLGİLENDİ"

Olcay Baykal,  Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın bu ziyaretiyle ilgili " Cumhurbaşkanı çok ilgilendi. Başbakan da öyle. İkisi de geldiler. Yakından takip ediyorlar. Her gün iki üç bakan geliyor hastaneye ziyarete, sağ olsunlar" dedi.

HALA RİSK VAR

Deniz Baykal'ın sağlık durumuyla ilgili de konuşan  Olcay Baykal, "Doktorlar iyiye gittiğini söylüyorlar ama hâlâ risk varmış. O yüzden bekliyoruz" ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472

banner479