banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472

Başkan Yücel'den net mesaj: 'Suistimal edildim, göz açtırmayacağız'

Şehir disiplini için ceza yağdırmaya devam eden Başkan Yücel, Yeni Alanya'ya konuştu: Şehrin düzenini bozanlara göz açtırmayacağız

GÜNCEL 24.06.2019, 02:05 Enes Subaşı
Başkan Yücel'den net mesaj: 'Suistimal edildim, göz açtırmayacağız'
banner404

ŞEHİR disiplinine uymadığı tespit edilen işletmeler Alanya Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ve Alanya Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı polis ekiplerince geçici süreyle faaliyete kapatıldı. Çığırtkanlık yaptıkları tespit edilen 1’i turistik tur teknesi olmak üzere 6 işletme 5’er gün süreyle mühürlenirken, Başkan Yücel "Şehir disiplinini bozanlara müsamaha gösterilmeyecek" dedi.

'CEZALAR SÜRECEK'

YENİ Alanya'ya yaptığı değerlendirmede, ilk döneminden bu yana iyi niyetinin bazı kesimler tarafından suistimal edildiğini söyleyen Başkan Yücel "Şehrin kurulmuş düzenini bozanlara, bozmaya çalışanlara göz açtırmayacağız. Şehrin ekmeği ile oynatmayız. Her alanda denetimlerimiz aralıksız sürecek. Şehir disiplinine uymayanlara her türlü ceza uygulanacak" şeklinde konuştu.

Yorumlar (4)
Mehmet 2 ay önce
Bir manavgatli olarak kıskanarak ve imrenerek izliyorum başkanın faaliyetlerini ve kendisini canı gönülden hem kutlar hemde başarılarının yükselerek devam etmesini dilerim
Türker Boyraz 2 ay önce
Sayın Başkanım,
Burası nasıl turistik bir yer. Gece saat fark etmiyor. Caddelerde sokaklarda son ses müzik çalan araçlar, susturuculu ve patlatmali egzoz sesleri.
Sevgi saygı hiç yok. Bu gibi olumsuz davranışları önlemek için ne yapılabilir.
Şu motorlar ve dogan görünümlü Sahinciler den çok şikayetçiyim. Yardımlarınızı bekler saygılar sunarım.
Alanyalı 2 ay önce
Mustafa TOKLU ne kadar haklıymış, seçimden önce kendisine yapılan "şehir disiplini kalmadı" eleştirisini kabul etmeyen Adem Murat YÜCEL şimdi itiraf ederek mağduru oynamaya çalışıyor.
Hüseyin çoban 2 ay önce
Sayın başkan bayramlarda yollar köprüler ücretsiz iken siz neden İncekum halk plajından ücret alıyorsunuz. Hadi aldınız, oto parkın kapasitesini büyütmüyorsunuz düzenli izdihama meydan vermeyecek şekilde dizayn etmiyorsunuz. Plaj da halka ayrılan yer çok daralmış otelcilrin ve plaj ıların istilasına uğramış. Büfelerde fahiş fiyatla ürünler satılmaktadır bir şişe su 5 TL. Neden şehir otobüsleri Konaklı, Türkler, Avsallar bölgesine çalıştırımamakta ve dolmuşların insafına bırakılmaktadır. Neden bisiklet yolu yapılmaz?