banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472

Başarılı güreşçilere Türel'den altın

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, uluslararası ve ulusal çeşitli şampiyona ve turnuvalarda dereceye giren Büyükşehir Belediyesi güreşçilerine altın hediye etti

GÜNCEL 21.07.2014, 17:01 21.07.2014, 16:04
Başarılı güreşçilere Türel'den altın
banner404
ANTALYA Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, uluslararası ve ulusal çeşitli şampiyona ve turnuvalarda dereceye giren Büyükşehir Belediyesi güreşçilerine altın hediye etti.
Büyükşehir Belediyesi’nin başarılı güreşçileri Başkan Menderes Türel’i ziyaret etti. 100 kiloda Yıldızlar Avrupa üçüncüsü Oğuzhan Yusuf Altın, 42 kiloda Yıldızlar Avrupa üçüncüsü Cihan Urhan, Kırkpınar Büyükorta Şampiyonu Durmuş Altun, Kırkpınar Büyükboy ikincisi ve 2012 yılı Gençler Avrupa üçüncüsü Nazmi Şahin, Kırkpınar Küçükorta Büyükboy üçüncüsü Recep Üstündağ, Kırkpınar Minik 2 Şampiyonu İbrahim Akyiğit, Büyükşehir Belediyesi Güreş Sorumlusu Mustafa Kemal Karaboğa, Spor Şube Müdürü Mustafa Mutlu ve güreş hocası Hüseyin Çetin’i makamında kabul eden Başkan Menderes Türel, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
Ata sporu güreşe her türlü desteği vereceklerini ifade eden Başkan Türel, “Biz sizi destekleyeceğiz. Sizler de katıldığınız her turnuvadan birincilikle döneceksiniz” dedi. Kırkpınar Minik 2 Şampiyonu İbrahim Akyiğit’le yakından ilgilenen Başkan Türel, başarılı güreşçilere küçük altın hediye etti.


Yorumlar (0)