banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472

banner479

Baba oğulun acı kaderi

Otobüs faciasında hayatını kaybeden Ahmet Nalbant’ın, 2 sene önce yine bir arefe günü babası Emin Nalbant’ın trafik kazasında hayatını kaybettiği öğrenildi

GÜNCEL 28.07.2014, 20:40 28.07.2014, 20:07
Baba oğulun acı kaderi
banner404
OTOBÜS faciasında hayatını kaybeden Ahmet Nalbant’ın, 2 sene önce yine bir arefe günü babası Emin Nalbant’ın trafik kazasında hayatını kaybettiği öğrenildi.
Ümraniye’de dün yaşanan otobüs yangınında yanarak hayatını kaybeden Ahmet Nalbant’ın babasının da trafik kazasında hayatını kaybettiği öğrenildi. Edinilen bilgiye göre, Ahmet Nalbant’ın babası 2 sene önce İzmit Derince’de yine bir arefe günü diğer oğlu Ali Nalbant’la birlikte kaza geçirdi. Kazada baba Nedim Nalbant hayatını kaybederken, oğul Ali Nalbant ise yaralı olarak kurtarıldı.
Ağabeyi Ahmet Nalbant’ın cenaze işlemleri için Adli Tıp Kurumu Morgu’na gelen Ali Nalbant iki sene arayla böyle bir acı yaşamanın kendilerini yıktığını söyledi. "2 sene önce arefe günü babamı şimdi de ağabeyimi trafik canavarına kurban verdik” diyen Nalbant, “Kazanın nasıl meydana geldiği konusunda tam olarak bilgimiz yok. Otobüsün içinde ağabeyimin eşi Sevgi de vardı. Yengemin anlattığına göre ağabeyim kaza sırasında kafasını vurmuş ve kendinden geçmiş. Yengem de yaralı olduğu için onu dışarı çıkaramamış. Hukuki haklarımızı sonuna kadar kullanacağız” dedi.
(İHA)
Yorumlar (0)