Antalya'da hırsızları tamircinin dikkati yakalattı

Antalya'da, motosiklet tamircisi O.G., kendisine tamir için getirilen elektrikli bisikletlerin düz kontak yapıldığı fark edince, durumu polise bildirdi. Elektrikli bisikletlerin bir hafta önce çalındığını belirleyen polis, olayla ilgili D.D. ve E.O.'yu gözaltına aldı.

Antalya'da hırsızları tamircinin dikkati yakalattı
banner404

OLAY, saat 15.40 sıralarında Kepez ilçesi Sakarya Bulvarı'nda meydana geldi. Motosiklet tamiri yapan O.G., iş yerine arızası olduğu gerekçesiyle getirilen iki elektrikli bisikletin düz kontak yöntemiyle çalıştırıldığı fark etti. Bisikleti getirin D.D. ile E.O.'yu arızayı tespit etme bahanesiyle oyalayan O.G., durumu polise haber verdi. Kısa sürede olay yerine gelen ekipler, bisikletlerin geçen hafta içinde çalındığını belirledi. Olayla ilgili suça sürüklenen çocuklar D.D ile E.O.'yu gözaltına alınırken, elektrikli bisikletler polis otoparkına çekildi.

Vatandaşlık görevini yaptığını belirten O.G., "İnsanlar emek veriyor. Çalışıp kazanıp alın teriyle bir şeyler sahibi olmaya çalışıyor. Bazıları ise bunu farklı yollardan yapmaya çalışıyor. Düz kontak yapıldığını fark edince kendilerini oyalayıp durumu polise bildirdim" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner516

banner470

banner452

banner449

banner518

banner481

banner472

banner479