Annelere özel kampanya White&Beige’de

Ev dekorasyonu ve tekstil ürünleri üzerine hizmet veren White&Beige, Anneler Günü’ne özel kampanyaları ile Alanyalı annelerin yüzünü güldürecek

banner498
Annelere özel kampanya White&Beige’de
banner404

Ceren ŞAHİN

EV dekorasyonu ve tekstil ürünlerinde gerek tarzı gerekse de geniş ürün yelpazesi ile Alanya’da 2 yıldır hizmet veren White&Beige, Anneler Günü’ne özel kampanyalarıyla da Alanya halkının yüzünü güldürüyor.  Yatak örtülerinden nevresim takımlarına, havlulardan bornozlara, mutfak gereçlerinden takımlara pek çok şeyi White&Beige bünyesinde bulmanız mümkün. White&Beige, dekorasyon söz konusu olduğunda şık ve renkli tasarımları ile evlerinize sıcacık bir hava katıyor. 
WHİTE&BEİGE ANNELERİ UNUTMADI
White&Beige yaklaşan Anneler Günü’nde ‘Anne’leri de unutmayarak kampanya ve ödeme seçenekleri ile Alanya’da fark yaratıyor. Ev dekorasyon, tekstil ve aksesuar ürünlerinde liste fiyatı üzerinden 4’te 1 şeklinde uygulanan kampanya White&Beige’de anneler gününe dek devam edecek. İşletme sahibi Münir Sağlam, annelerini özel kılacak hediyeler için tüm Alanya halkını White&Beige’ye beklediklerini ifade etti. 
İSKANDİNAV ÜLKELERİNDEN YOĞUN İLGİ
White&Beige işletme sahibi Sağlam, İskandinav ülkelerinden gelen yabancılar ve Rusların özellikle aksesuar ürünlerine yoğun ilgi gösterdiklerini ifade ederek “Kendi dekorasyon tarzlarına daha yakın hissettikleri için İskandinavlar ve Rusların White&Beige ürünlerini tercih ettiklerini görüyoruz. Yerli müşterilerimiz ise çoğunlukla düğün hediyeleri ve takımları tercih ediyorlar” dedi. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner495

banner470

banner477

banner452

banner449

banner487

banner502

banner481

banner472

banner479

banner386