Annelere özel kampanya White&Beige’de

Ev dekorasyonu ve tekstil ürünleri üzerine hizmet veren White&Beige, Anneler Günü’ne özel kampanyaları ile Alanyalı annelerin yüzünü güldürecek

Annelere özel kampanya White&Beige’de
banner404

Ceren ŞAHİN

EV dekorasyonu ve tekstil ürünlerinde gerek tarzı gerekse de geniş ürün yelpazesi ile Alanya’da 2 yıldır hizmet veren White&Beige, Anneler Günü’ne özel kampanyalarıyla da Alanya halkının yüzünü güldürüyor.  Yatak örtülerinden nevresim takımlarına, havlulardan bornozlara, mutfak gereçlerinden takımlara pek çok şeyi White&Beige bünyesinde bulmanız mümkün. White&Beige, dekorasyon söz konusu olduğunda şık ve renkli tasarımları ile evlerinize sıcacık bir hava katıyor. 
WHİTE&BEİGE ANNELERİ UNUTMADI
White&Beige yaklaşan Anneler Günü’nde ‘Anne’leri de unutmayarak kampanya ve ödeme seçenekleri ile Alanya’da fark yaratıyor. Ev dekorasyon, tekstil ve aksesuar ürünlerinde liste fiyatı üzerinden 4’te 1 şeklinde uygulanan kampanya White&Beige’de anneler gününe dek devam edecek. İşletme sahibi Münir Sağlam, annelerini özel kılacak hediyeler için tüm Alanya halkını White&Beige’ye beklediklerini ifade etti. 
İSKANDİNAV ÜLKELERİNDEN YOĞUN İLGİ
White&Beige işletme sahibi Sağlam, İskandinav ülkelerinden gelen yabancılar ve Rusların özellikle aksesuar ürünlerine yoğun ilgi gösterdiklerini ifade ederek “Kendi dekorasyon tarzlarına daha yakın hissettikleri için İskandinavlar ve Rusların White&Beige ürünlerini tercih ettiklerini görüyoruz. Yerli müşterilerimiz ise çoğunlukla düğün hediyeleri ve takımları tercih ediyorlar” dedi. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner528

banner516

banner470

banner452

banner449

banner539

banner518

banner481

banner472

banner479