Anadolu basını Ereğli'de buluştu

Karadeniz Ereğli Gazeteciler Cemiyeti organizasyonuyla düzenlenen "Anadolu Basını Ereğli'de Buluşuyor" etkinliği başladı

Anadolu basını Ereğli'de buluştu
banner404

ORGANİZASYON kapsamında Gülüç Büyük Anadolu Otel'de düzenlenen yemeğe Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, Anadolu Basını Güçbirliği Platformu Başkanı ve Alanya Gazeteciler Cemiyeti (AGC) Başkanı Mehmet Ali Dim, Ereğli Gazeteciler Cemiyeti (GC) Başkanı Necati Günay, Alaplı GC Başkanı Doğan Bostancı, çevre il ve ilçelerden basın meslek birliği başkan ve üyeleri, başta Batı Karadeniz illeri olmak üzere çeşitli illerden basın kuruluşu temsilcileri katıldı. Yemek öncesinde Ereğli'yi tanıtan sinevizyon gösterisi gerçekleştirildi. Mehmet Ali Dim ve protokol üyeleri, basın mensuplarına hitap eden konuşmalar yaptılar. 
Etkinliğin ikinci ayağında, Ereğli Belediyesi'nce 8 Aralık Cumartesi günü saat 13.30'da Dernek Evi temel atma töreni de düzenlenecek. 
Etkinliğe ilişkin bilgi veren Mehmet Ali Dim "Karadeniz Ereğli, medyanın Anadolu Buluşması’na ev sahipliği yapıyor. Yaklaşık 30 ilden gelen cemiyet başkanları ve gazeteciler olarak bu güzel ilçedeki meslektaşlarımız ve yerel yöneticiler tarafından heyecanla ve sevgiyle karşılandık. Burası tarihi kararlara da tanıklık edecek" dedi.

Güncelleme Tarihi: 07 Aralık 2018, 19:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472

banner479