ALTSO Başkanı Şahin'den bayram mesajı

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Şahin Kurban Bayramı öncesinde tüm Alanya halkının bayramını kutladı. Son günlerde yaşanan siyasi ve ekonomik krizlere de değinen Şahin, "Ülke olarak zor günlerden geçiyoruz fakat bizler de Alanyalı işadamları olarak hükümetimizin arkasındayız" dedi

ALTSO Başkanı Şahin'den bayram mesajı
banner404

KURBAN Bayramı'na sayılı günler kala gerek siyasi partilerin ilçe başkanları gerekse sivil toplum kuruluşlarının yöneticileri bayram dileklerini yayınlamaya başladı. Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Şahin de bayram öncesi son iş gününde bayrama yönelik açıklamalarda bulundu. 

‘ALANYA’MIZIN BAYRAMI KUTLU OLSUN’ 

ALTSO Başkanı Mehmet Şahin yapmış olduğu açıklamasında “Mesainin son günü olması sebebiyle şimdiden Alanya’nın, ticaret erbaplarımızın ve İslam âleminin bayramını en içten dileklerimle kutluyorum.  Umarım hayırlara vesile olur. Ülkemiz için hayırlı şeyler olacağına inancımız sonsuz. Biliyorsunuz ki ekonomik dalgalanmalar hala devam etmekte. Lakin devlet büyüklerimizin bu hususa ilişkin almış oldukları tedbirleri ve kararlılığı görüyoruz. Bizler de Alanya’da bulunan iş adamları olarak kararlıyız. Ülkemizin ve hükümetimizin arkasındayız. Kurban Bayramı’nın da barış ve huzur getirmesini temenni ediyoruz. Alanya’mızın ve ticaret erbaplarımızın bayramını tekrar tebrik ediyorum” ifadelerini kullandı. 
Kurban Bayramı'nın birinci günü olan Salı günü saat 14.00'de ALTSO’da ticaret erbaplarıyla bayramlaşma töreni düzenleneceğini belirten Şahin, herkesi programa davet etti.

Güncelleme Tarihi: 17 Ağustos 2018, 16:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner516

banner470

banner452

banner449

banner518

banner481

banner472