ALKÜ'de 60+ Tazelenme Üniversitesi öğrencileri için eğlence

Alanya Hamdullah Emin Paşa (AHEP) Üniversitesi bünyesinde Ekim 2017'de eğitim öğretime başlayan 60+ Tazelenme Üniversitesi öğrencileri için yılsonu eğlencesi düzenlendi

ALKÜ'de 60+ Tazelenme Üniversitesi öğrencileri için eğlence
banner404

Asiye ELİAÇIK

AHEP 60+Tazelenme Üniversitesi öğrencilerini temsil eden heyet üyeleri, Alanya Kaymakamı Mustafa Harputlu ve Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’i de makamlarında ziyaret ederek desteklerinden ötürü teşekkür etti. 
AHEP ile birlikte Türkiye'de sadece 5 üniversitede bulunan 60+ Tazelenme Üniversitesi'nde düzenlenen yıl sonu eğlencesine, Alanya Kaymakamı Mustafa Harputlu da katıldı. Programda, 60+ Tazelenme Üniversitesi öğrencileri hem şarkılar eşliğinde dans edip stres attılar, hem de sohbet eşliğinde eğlenceli vakit geçirdiler. Piknik havasında geçen etkinlikte öğrenciler kendi evlerinde yaptıkları yiyeceklerden de katılımcılara ikram ettiler. Türkiye'de bulunan 60+ Tazelenme Üniversiteleri geçtiğimiz günlerde de Akdeniz Üniversitesi'nde buluştu. AHEP 60+ Tazelenme Üniversitesi de bu buluşmada Alanya'yı temsil etti. Yapılan toplantıda AHEP 60+ Tazelenme Üniversitesi Koordinatörü Prof. Dr. Zeynep Umar ve Edebiyat Öğretmeni Zühtü Ulukapı da teşekkür belgesi aldı.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472

banner479