banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472

banner479

Alanya'ya doğalgaz mı geliyor?

ALTSO Başkanı Mehmet Şahin ve yönetim kurulu üyeleri, her hafta farklı meslek komiteleriyle gerçekleştirilen toplantılarına dün mobilya, mefruşat ve perdeci üyeleriyle devam etti

GÜNCEL 12.08.2014, 17:56 12.08.2014, 17:04
Alanya'ya doğalgaz mı geliyor?
banner404
 ÇOK sayıda komite üyesinin katıldığı kahvaltılı toplantıda konuşan Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) Başkanı Mehmet Şahin, ALTSO yönetim kurulu faaliyetleri hakkında bilgi verdi. Şahin, üye odaklı projelere önem verdiklerine dikkati çekerek, yapılan projeler hakkında açıklamalar yaptı. Sosyal medya, yurtdışı iş gezileri, asistan servisi, vize ofisi ve stikır çalışmaları gibi konulara değinen Şahin, üyelerin istekleri doğrultusunda çalışmalar yaptıklarını dile getirdi.
‘ALANYA’YA DOĞALGAZ GELECEK’
Doğalgazın Alanya’ya gelmesi konusunda ALTSO olarak imza kampanyası başlattıklarını belirten Şahin, kampanyaya Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’in de Alanya’ya gelerek destek verdiğini söyledi. Şahin, “Doğalgazı inşallah Alanya’mıza getireceğiz. Bu konuda esnafımızın, sivil toplum örgütlerimizin bize verdiği destekten dolayı çok mutluyuz. Ayrıca bu konuda her türlü desteği veren AB Bakanı ve Baş Müzakereci Sayın Mevlüt Çavuşoğlu’na yeniden teşekkür ediyorum” dedi. 
‘SORUN DİNLEYİP ÇÖZÜM ÜRETİYORUZ’
Şahin, komite üyelerine önemli bilgiler aktararak, “Üyelerimizle her zaman birlikte olacağız, onların sorunlarını dinleyip çözüm üretmeye çalışacağız. Bu kapsamda ilk olarak ALTSO-Ankara İrtibat Ofisi’ni üyelerimizin hizmetine açtık. Bundan ayrı olarak odamız bünyesinde hukuk ofisimizi açtık. Her Çarşamba ve Cuma günleri ALTSO üyelerine hukuk danışmanlığı hizmeti veriliyor. ALTSO yönetimi olarak odamıza bir de cenaze arabası kazandırdık. Bunu oda bütçesinden tek kuruş çıkmadan, yönetim kurulunda bulunan arkadaşlarımızın desteğiyle üyelerimizin hizmetine sunduk” diye konuştu.

Yorumlar (0)