Alanya'nın şehidine duyarlılığı Dim TV'ye yansıdı

Alanya'nın şehit duyarlılığı Dim TV'nin izlenme oranına yansıdı. Şehidimizin naaşının GZP'ye getirilişi ve cenaze törenindeki canlı yayınlarıyla Dim TV'nin izleyici rekoru neredeyse 5'e katlandı  

Alanya'nın şehidine duyarlılığı Dim TV'ye yansıdı
banner404

DİYARBAKIR'DA şehit düşen Uzman Çavuş Fatih Uysal'ın naaşının Gazipaşa-Alanya Havalimanı'na (GZP) getirilişi ve GZP'deki tören Dim TV'den (dimtv.tv) canlı yayınlandı. Ardından şehidimizin Alanya'daki cenaze töreni de baştan sona Dim TV canlı yayınıyla vatandaşa ulaştı. Dim TV'nin izlenme oranına bakıldığında, Alanya'nın şehit duyarlılığı bir kez daha ortaya çıktı. 
Dim TV, şehidimize ilişkin canlı yayınları sırasında erişim ve izlenme rekorunu neredeyse 5'e katladı. Dim TV'nin 'Şehidimize Veda' canlı yayınları, Facebook'tan yaklaşık 90 bin kişiye ulaştı. Dim TV canlı yayını, sadece Facebook'ta bine yakın yorum ile 500'e yakın paylaşım aldı. Scope/Twitter kanalıyla bu yayınların ulaştığı kişi sayısı ise 2 binin üzerinde. Dim TV'nin dimtv.tv web adresinden ulaştığı kişi sayısı ise 10 bini aştı. Dim TV Ana Haber Bülteni'ni ise 10 bin kişi izledi. Youtube ve Dim TV akıllı telefon uygulamaları hariç, yaklaşık 100 bin izleyici rakamına ulaşan Dim TV'nin önceki rekoru 22 bindi. 
'BU REKORA SEVİNEMEDİK'
Dim Medya A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Dim, Alanya halkının milli duygularının her zaman en üst seviyede olduğuna dikkat çekerek "Şehidimizi mahşeri bir kalabalıkla son yolculuğuna uğurladık. Dim TV'nin 'Şehidimize Veda' canlı yayınlarının da yaklaşık 100 binin üzerinde kişiye ulaşması Alanya'nın milli duyarlılığını bir kez daha ortaya koydu. Yayıncılık açısından bakıldığında bu rakam bir rekor ancak Dim TV bu rekora sevinemedi. Şehidimizi bir kez daha saygı ve rahmetle anıyoruz" dedi.

Güncelleme Tarihi: 14 Mart 2018, 20:45
YORUM EKLE
YORUMLAR
Alanya lı
Alanya lı - 10 ay Önce

Bir de uyduya geçse de hep izle sek ne olur du

SIRADAKİ HABER

banner517

banner516

banner470

banner477

banner452

banner449

banner487

banner481

banner472

banner479