banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472

banner479

Alanyalı hastalara eski hastane uyarısı!

Fığla Mahallesi'ndeki eski 'Alanya Devlet Hastanesi' tamamen taşındı. Hastaların Oba'daki yeni hastaneye gitmeleri gerekiyor

GÜNCEL 04.12.2017, 12:25 04.12.2017, 22:27 Şerife Çoban
Alanyalı hastalara eski hastane uyarısı!
banner404

ALAADDİN Keykubat Üniversitesi (ALKÜ) Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Dr. Tevfik Yazan, hastane yönetimi ve sağlık çalışanları haftasonu fazla mesai yaparak poliklinik birimlerini hastaların hizmetine hazırladı. Yoğun bakım birimi, ameliyathane ile yataklı servisler ise hasta ve hasta yakınlarına bugünden itibaren hizmet vermeye başlayacak. 
'TAŞINMA SÜRECİNDE SONA GELDİK'
Başhekim Dr. Tevfik Yazan, taşınma sürecinde son rötuşların yapıldığını söyledi. Yazan "Taşınma sürecinde artık sona geldik. Hastanemiz fiziki olarak bitti diyebiliriz. 4 Aralık Pazartesi gününden (dün) itibaren poliklinik birimlerimiz hizmete açılırken, 5 Aralık Salı gününden (bugün) itibaren ise ameliyathane, yoğun bakım ve yataklı servislerimiz hastalarımızın hizmetine açılacak. Bu süreçte desteğini ve sabrını bizlerden esirgemeyen hastalarımıza, Alanya halkına teşekkür ederiz. Bu zorlu süreçte hastanemizin bölgemize kazandırılmasında emeği geçen başta Dışişleri Bakanımız Mevlüt Çavuşoğlu’na, ortak kullanım protokolünden itibaren yapıcı işbirliği ve akademisyen kadrosuyla daima yanımızda olan ALKÜ Rektörü Prof. Dr. Ahmet Pınarbaşı’na, yapılış aşamasından bugüne kadar emeği geçen eski başhekimimiz Dr. İsmail Başaran ve çalışanlarına, yapım aşamasından itibaren desteğini ve emeklerini esirgemeyen tüm çalışanlarımıza teşekkürü bir borç biliriz" dedi.

Yorumlar (1)
alaiyeli 2 yıl önce
Allah emeği geçenlerden razı olsun. memleketimiz için hayırlı olur inşa Allah