Alanyalı gençten davet

İstanbul Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde akademik öğrenimini sürdüren, Alanyalı Atilla Diler; sosyal medyadaki paylaşımlarında Alanya’dan üniversiteye gelecek gençleri Ülkü Ocakları’na davet etti.

Alanyalı gençten davet
banner404

TERCİH  döneminin sona erdiğini ve Alanyalı ailelerin manevî yapısından dolayı İstanbul’u sıklıkla tercih ettiğini söyleyen Diler,
“İstanbul manevi yapısı gereği Alanyalı hemşehrilerimizin ikinci evi oldu. Burda da Alanyalı birçok kardeşimiz var.  Gelecek her hemşehrimiz için her türlü maddî ve manevî imkanı kullanmaya hazırız” dedi. 
İstanbul’u tercih eden ve kazanan gençlerin her türlü ihtiyaçlarına yardımcı olabileceklerini söylerken; 
İstanbul Ülkü Ocakları’na davet etti. 
Üniversite hayatının gerek aileden fiziki anlamda ayrılma gerekse insanın kendini özgür hissetmesinden dolayı birçok olumsuzlukların yaşanabileceğini belirten Diler,
Ülkü Ocaklarına gelen her bireyin uyuşturucu ve her türlü madde bağımlılığından uzak duracağını belirten Diler,
“Ülkü Ocakları İstanbul İl Başkanımız Sn.Kazım Erdi Aktunç’un önderliğinde, Türk Gençliği’nin daha iyi yetişmesi için başta koruyucu önlemleri ve kendini geliştirmesi için her türlü imkanı sağlamaya çalıştıklarını belirtti”
Ülkü Ocakları İstanbul İl Başkanlığında görev alan Diler,
“İstanbul İl Başkanlığımızın yaptığı faaliyetlerle, öğrencilerimize eğitim ve mesleki saha pratikleri konusunda büyük bir yarar sağlayacaktır. Ayrıca yapılan faaliyetlerle, hemşehrilerimizin sosyal çevresi de genişleyecek; yabancı olarak geldiği şehri, evi gibi hissedecektir. Bu minvalde Sn.İl Başkanımız gece gündüz mücadele edip çalışmaktadır. Ülkü Ocaklarına gelen her birey millî şuurla; dünü ve bugünü sentezleyerek geleceğe emin adımlarla yürür; Alanya’daki her hemşehrimizi İstanbul’daki bu kutlu çatı altında toplanmaya davet ediyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 16 Eylül 2018, 19:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner516

banner470

banner452

banner449

banner518

banner481

banner472

banner479