Alanya’da 80’lik aşıklar: 'Canımdan çok seviyorum'

6 ay önce çay bahçesinde tanışan ve birbirlerini çok severek adeta 'aşkın yaşı yoktur' mesajı veren 84 yaşındaki Yalçın Amca ve 67 yaşındaki Gülperi teyze, birlikteliklerini her ne kadar evlilikle süslemek isteseler de çocukları izin vermiyor

banner404

HER fırsatta birbirlerini çok sevdiklerini dile getiren Alanya'nın tatlı çifti, Gülperi Teyze'nin çocuklarının evliliğe müsaade etmemesinden dolayı kavuşamıyorlar. 38 senedir çocuklarından ayrı yaşayan Gülperi teyze, “Yalnızlık çok zor. Çocuklarım izin verse seve seve evlenirim” diyor. Yalçın amca ise Gülperi Teyze'ye aşık olduğunu belirterek, “Benim evliliğe umudum var” şeklinde konuşup evlenecekleri günü bekliyor.
‘SEVE SEVE EVLENİRİM’
Gülperi Yılmaz, "Yaklaşık 6 ay önce çay bahçesinde tanıştık. Sık sık buraya gelip sohbet ederiz. Böyle bir arkadaşlığımız var. Evlenmek istiyoruz ama çocuklarım müsaade etmiyor. Keşke etseler. Eğer müsaade ederlerse seve seve giderim. Ama mümkün değil diye düşünüyorum. 2 çocuğum var 30 senedir onlardan ayrırım ve yalnız yaşıyorum. Çocuklarım var ama bana hayırları yok. Çocuğum olup olmadığı bile belli değil. Onlardan ayrılalı 30 sene oldu ve çocuklarımla görüşmüyoruz. 38 senedir tek başımayım. Çocuklarımın biri İzmir’de biri İstanbul’da.  Evlenmeyi Yalçın Bey’de istiyor bende istiyorum.Çocuklarım dışında evlenmek için bir engel yok. Onu seviyorum. Candan yürekten seviyorum. Keşke önceden arkadaşlığımız olsaydı.  Düşünüyorum şimdi ne yapmam lazım diye" şeklinde konuştu. Yalçın Amca ise "Ben onu çok seviyorum ve evlenmek istiyorum ama çocukları evlenmemize izin vermiyorlar. Ama ben yinede bir gün evleneciğimi umut ediyorum."

Güncelleme Tarihi: 12 Ağustos 2018, 09:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner517

banner516

banner470

banner452

banner449

banner518

banner481

banner472

banner479