'Alanya için çalışıyoruz'

Saadet Partisi tarafından her hafta düzenlenen Alaiye Sohbetleri’nin bu haftaki konuğu, Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney oldu. Güney, "Tek amacımız Alanya'nın kalkınması" dedi

'Alanya için çalışıyoruz'
banner404
Haber: Alper KUTAY
SAADET
Partisi (SP) İlçe Teşkilatı'nda gerçekleştirilen toplantıda Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney, Saadet Partisi İlçe Başkanı Sinan Aktaş ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılandı. Oldukça samimi bir ortamda geçen ve 1,5 saat süren toplantıda Saadet Partisi üyelerine hitap eden Güney, yapılan çalışmaları anlattı. 2014 Haziran ayından itibaren Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Koordinatörü olarak göreve başladığını belirten Güney, “Göreve başladığımızda bir sandalyemiz bile yoktu. Hemen kolları sıvadık ve Büyükşehrin Alanya’da yapacağı hizmetlerle ilgili birimleri tek tek oluşturduk. Şu anda 750 personel ile Alanya’da hizmet veriyoruz" dedi. Büyükşehir Koordinatörü Güney, sorumluluk alanı içinde olan bölgelerde mevcut durum ve yapılması gerekenlerle ilgili acil önlem planını hayata geçirdiklerini dile getirdi.
'3 YILDA 5 ÖNEMLİ PROJE VAR'
Güney, "İlk yıl hem yapılanma hem de sorunların çözümü konusunda sorun yaşadığımız anlar oldu. Ancak bugün her şeyi ile Alanya’da hizmet verebilecek kapasitede bir yapılanmayı tamamlamış bulunuyoruz. Büyük projeler yapacağız. Alanya’nın en temel sorunlarını kalıcı çözümler için gece gündüz çalışıyoruz. Bu yıl içinde başlatıp en geç 3 yıl içinde hayata geçirmek istediğimiz 5 önemli projemiz var. Bunlar; Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) ile işbirliği içinde başlattığımız Toptancı Hali Projesi, Katı Atık Tesisi, Alanya Yeni Çevreyolu, Telekom ve Hasbahçe Kavşağı'na Üstgeçit Düzenlemesi, Mahmutlar Otogarı, Alanyaspor Tesisleri, Atatürk Caddesi ve 25 Metrelik Yol’daki düzenleme projeleri. Bir aksilik olmadığı takdirde bu yıl bunlara başlamayı ve en geç 3 yıl içinde hizmete açmayı planlıyoruz" diye konuştu. Güney, Alaiye Sohbetleri’nin son bölümünde partililerin sorularını yanıtladı ve önerilerini dinledi.
Güncelleme Tarihi: 23 Şubat 2016, 13:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472