banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472

banner479

Alanya'da ulaşım talepleri Başkan Böcek'e iletildi, fiyat tarifesi bekleniyor

Alanya Minibüsçüler Odası Başkanı Doğan Bacak, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’in Alanya ziyaretini değerlendirdi.

GÜNCEL 26.06.2019, 14:47 27.06.2019, 10:54 Melike Temir
Alanya'da ulaşım talepleri Başkan Böcek'e iletildi, fiyat tarifesi bekleniyor
banner404

DOĞAN Bacak, Muhittin Başkan’a taleplerini ileterek çözüm sözü aldıklarını belirtti. Başkan Bacak, öncelikli isteklerinin fiyat tarifesi çıkarılması olduğunu ifade ederek, “Otobüsler büyüdüğü için korkunç bir yakıt gideri var. Dolayısıyla fiyat tarifesinin acilen çıkarılması talebinde bulunduk. Önümüzdeki günler için yeni fiyat tarifesi çıkarılması gündeme getirildi ve Muhittin Başkan bu konuda söz verdi” dedi.C plaka sahibi olmayanların servisçilik yapmasının önüne geçilmesi gerektiğini belirten Bacak, “Servisçiler adına konuşursak, işletme ve kuruluşların araç satın alarak ‘özmal’ kategorisinde C plakasız servis taşımacılığı yapmasına karşıyız” açıklamasında bulundu. Doğan Bacak, Mahmutlar–Kargıcak hattı için çıkarılan 100 bin lira bedelin ertelenmesi ve taksitlendirilmesi sözü aldıklarını belirtti. Bacak, ek seferlerle ilgili ise, “Otobüsümüz çok, gereken hatlarda ek sefer konulacaktır” açıklaması yaptı.

Yorumlar (3)
Hadi be oradan 2 ay önce
Sen önce şöförlerin kalitesini arttır. 65 yaş kartı almış teyzeleri utanmadan nasıl azarlıyor içinizdeki bazı şerefsizler
Mesut 2 ay önce
Alanya belediye başkanı ne işe yarar????
protesto ediyorum 2 ay önce
protesto ediyorum kalite yok hizmet yok....ne fiyatı? keşke raylı sistem, deniz seferi gelse....