Alanya'da şoförler sandığa gidiyor

Alanya Şoförler Odası Başkanı Ali Akkaya, oda üyelerini bugün gerçekleşecek olan genel kurulda oy kullanmaya davet etti

Alanya'da şoförler sandığa gidiyor
banner404

SANDIKTA iki adayın yarışacağı genel kurul bugün Alanya Şoförler Odası Düğün Salonu'nda gerçekleşecek. Mehmet Yüksel ve Recep Çalış'ın başkanlık için aday olduğu 25. Olağan Genel Kurulda mevcut Başkan Ali Akkaya ise üç dönem yürüttüğü başkanlık görevini bırakacağını açıklamıştı. Dim TV (dimtv.tv) mikrofonlarına konuşan Akkaya, hem bin 448 üyeye oy kullanmaları için çağrıda bulundu, hem de veda konuşması yaptı.
'ŞOFÖRLER ODASI HEP FARK YARATTI'
Akkaya, "Odamızın 25. Olağan Genel Kurulu'nu yarın (bugün) odamızın düğün salonunda yapacağız. İki adayımız var. Şoför esnafına yakışan bir genel kurul olmasını temenni ediyorum. Ev sahibi olarak tüm hazırlıklarımız tamam. Seçilecek kişinin esnafın hızına yetişmesini ve ayak durmasını dilerim. Şoförler odası her zaman fark yarattı. Bu bayrağı daha ileriye taşıyacak kişinin seçilmesi dileğiyle tüm üyelerimizi kurulda oy kullanmaya davet ediyorum" dedi.
'HEM HÜZÜNLÜ, HEM SEVİNÇLİYİM'
Evlenecek kızlar gibi hem baba evinden gitmenin üzüntüsü, hem yuva kurmanın sevinci var, arkamızda hoş bir sada bırakabiliyorsak ne mutlu bize. Esnafımızın her derdine yetişecek çaba ve gayreti gösterdiğimiz kanaatindeyim. Bunu yönetim kurulumuzla başardık. Bazı siyasi partilerin uyguladığı 3 dönem kuralını uyguladık ve umarım diğer arkadaşlara da örnek olur. 

Güncelleme Tarihi: 14 Mart 2018, 14:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner517

banner516

banner470

banner477

banner452

banner449

banner487

banner481

banner472