Alanya'da ramazan denetimleri arttı

Ramazan öncesi özellikle gıda sektöründeki denetimlerini sıklaştıran Alanya Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, işletmelere yönelik kontrollerini sürdürüyor

Alanya'da ramazan denetimleri arttı
banner404

Toygar DİM 

ALANYA Belediyesi Zabıta Müdürü Hasan Akın Dim TV (dimtv.tv) mikrofonlarına denetim süreciyle ilgili bilgiler verdi. Alanya'daki işletmelerin Ramazan ayında bir sıkıntı çıkarmadığını söyleyen Akın, "İşletmelerimiz Ramazan boyunca iki katı dikkatli davranıyor. Ancak halkımızın da bu konuda dikkatli ve bilinçli olması lazım. Görülen eksikler birimimize iletildiğinde biz gerekli müdahaleleri yaparız" dedi.
'UZMAN KİŞİLERLE ÇALIŞIYORUZ'
Alanya Belediyesi'nin Ramazan ayı boyunca farklı birimlerinde farklı etkinlikler olduğunu belirten Akın, "Zabıta Müdürlüğü olarak Ramazan öncesinde de rutin olarak devam ettirdiğimiz ancak Ramazan'da özellikle gıda üretimi yapan firmalarla ilgili sıklaştırdığımız denetimlerimiz devam ediyor. Ramazan ayında vatandaşın daha da çok ihtiyaç duyduğu fırınlar, lokantalar ve pastanelerin denetim konusunda üzerine daha çok düşerek kontrollerimizi yapıyoruz. Genele bakıldığında Alanya'da durum gayet iyi. Merdiven altı üretim dediğimiz yerleri engellemek, hijyen şartlarına uygun olmayan yerlerin uygun hale getirilmesini sağlamak konusunda da alanında uzman olan kişilerle çalışıyoruz. Halkımızın daha sağlıklı daha güvenli bir tüketim yapabilmesi için denetimlerimiz sürecek" ifadelerini kullandı. 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Sakallı
Sakallı - 10 ay Önce

Hasan akın sen önce kendine çeki düzen ver fetodan yargılanmışşın

SIRADAKİ HABER

banner495

banner516

banner470

banner452

banner449

banner518

banner481

banner472

banner479