Alanya'da ormanlık alanda ceset şoku!

Alanya'da 25 Eylül 2015 tarihinde spor yapmak için evden ayrılan Kayıp Norveçli turistin cesedi Bektaş Mahalesindeki Devlet Bahçeli parkındaki ormanlık alanda bulundu. 

Alanya'da ormanlık alanda ceset şoku!
banner404

Mehmet AL
TATİL
 için Alanya Oba Mahallesi'ndeki kızı Sissel Hege Lunde Gulbrandsen'in evine gelen 75 yaşındaki  Norveçli turist Tor Olav Lunde 25 Eylül 2015 tarihinde evden spor yapmak için ayrıldıktan sonra  kayıp olarak olarak heryerde aranan turist için Ankara'da Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Dairesi Başkanlığı bünyesindeki kadavra arama köpekleri'Ceko' ve Ateş ' isimli köpekler katılırken,
Alanya İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği bünyesinde oluşturulan özel ekip kurarak kadavra köpekleri eşliğinde Tosmur, Oba ve Dimçayı bölgelerinde yaklaşık 20 kilometre alanında arama çalışması yapılmıştı.
Bektaş Mahallesi'ndeki Devlet Bahçeli parkın dışında ormanlık alanda bir erkek cesedin olduğunu ihbarını alan Alanya İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliğine bağlı ekipler. cesedin kayıp olarak aranan  Norveçli turist Tor Olav Lunde'nin olduğu tespit edildi.
Olay yerine gelen Alanya Nöbetçi Cumhuriyet Savcılığınca yapılan incelemenin ardından Norveçli turist Tor Olav Lunde'nin cesedi otopsi yapılmak üzere Antalya Adli Tıp Kurumuna gönderildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner495

banner516

banner470

banner452

banner449

banner518

banner481

banner472