Alanya'da okullar güzelleşiyor 

Alanya Belediyesi, 2018–2019 Eğitim-Öğretim Yılı öncesi batı mahallelerinde bulunan okulların fiziki yapılarının iyileştirilmesi için seferber oldu

Alanya'da okullar güzelleşiyor 
banner404

BİRÇOK ilk ve ortaokul bahçesinde çevre düzenlemesi yapıldı, yeni spor alanları oluşturuldu. Okullardan gelen talepleri değerlendiren Alanya Belediyesi okul bahçelerinde bakım, onarım ve parke taşı döşeme işlemlerini sürdürüyor. Özellikle yaz tatilinde okulların taleplerine öncelik veren Alanya Belediyesi, Toslak, Payallar ve Konaklı Mahallesi’nde bulunan 4 ilk ve ortaokulun bahçesinde parke taşı döşeme işlemi gerçekleştirdi. 
‘EĞİTİME ÇOK YÖNLÜ DESTEKLERİMİZ DEVAM EDİYOR’
Parke taşı yanı sıra spor aletlerinin de kurulduğu okul bahçelerinde yapılan çalışmalar velilerden büyük beğeni alıyor. Eğitime çok yönlü desteklerini her alanda sürdürdüklerini kaydeden Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel "Çocuklarımızın rahat ve güvenli bir ortamda eğitimlerini sürdürmeleri için mevcut okullarda bahçe düzenlemeleri, ek derslikler yapıyoruz. Bunların yanında Kestel ve Payallar'da lise açığını kapatmak için başlattığımız yeni okul inşaatları da aralıksız sürüyor" dedi.

 

YORUM EKLE
YORUMLAR
MİSAFİR
MİSAFİR - 7 ay Önce

ŞU ÇIPLAKLI OKULLARI NADA BİR GÜZELLEŞTİRME YAPSANIZ ORASI BİRAZ EVLATLIK GİBİ DURUYOR

SIRADAKİ HABER

banner528

banner516

banner470

banner452

banner449

banner533

banner518

banner481

banner472

banner479

banner536