Alanya'da öğrenciler sevimli dostlarını ziyaret etti

Mahmutlar İlkokulu’nun 2-D sınıfı öğrencileri, aileleri ve öğretmenleriyle beraber Alanya Belediyesi Demirtaş Sahipsiz Hayvan Geçici Bakımevi ve Rehabilitasyon Merkezi’ni ziyaret etti

Alanya'da öğrenciler sevimli dostlarını ziyaret etti
banner404

MAHMUTLAR İlkokulu öğrencileri, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’in 24 dönüm arazi üzerinde hizmete kazandırdığı, Türkiye’nin en büyük ve modern Sahipsiz Hayvan Bakım Evi ve Rehabilitasyon Merkezi’ni ziyaret etti. Mahmutlar İlkokulu’nun 2-D sınıfı öğrencileri, öğretmenleri ve velileri ile beraber bakım ve rehabilitasyon merkezindeki hayvanları ziyaret ederken öğrenciler, hayvanlar için yanlarında getirdikleri mamaları görevlilere teslim etti. 


ÇOCUKLAR BİLİNÇLENDİRİLDİ
Alanya Belediyesi Veteriner Hekimi, ziyarete gelen çocuklara hem merkezi gezdirdi hem de onları bilinçlendirdi. Merak dolu çocuklar, veteriner hekime ve çalışanlara devamlı sorular sorarken çocuklar çalışanların kontrolünde hayvanları beslediler.
Gezi sonunda çocuklar oyun oynarken velilerde kurum hakkında bilgi edindiler. Veliler arasında merkezdeki hayvanları sahiplenme konusunda detaylı bilgi alınması dikkat çekti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner528

banner516

banner470

banner452

banner449

banner539

banner518

banner481

banner472