Alanya'da motosiklette tehlikeli yolculuk

Alanya’da bir motosiklet üzerinde seyahat eden 5 kişi, görenlerin yüreğini ağızına getirdi 

Alanya'da motosiklette tehlikeli yolculuk
banner404

SÜRÜCÜSÜNÜN kask taktığı 07 HEJ 56 plakalı motosiklet, 25 metreli yol üzerinde seyir ettiği sırada diğer sürücüler tarafından görüntülendi. Hem taşıdığı yolcuların hem de diğer sürücülerin güvenliğini hiçe sayan motosiklet sürücüsü, vatandaşların şaşkın bakışları arasında yolculuğuna devam etti. 3’ü çocuk, 5 kişinin seyahat ettiği motosiklet, görenlerin “Motosiklet değil halk otobüsü” yorumlarında bulunmasına neden oldu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Tahsin
Tahsin - 10 ay Önce

Sizler gibi arabasi olsa boyle binermi yokluk bu ama siz ankayamazsiniz

bir vatandaş
bir vatandaş - 10 ay Önce

şehirde buna dur diyecek mülki amir yok ki.

1437
1437 - 10 ay Önce

hatalı bir davranış fakat altında arabası yokki garibim ne yapsın. kim ailesini böyle bir tehlikeye atar, arabası olmayan bilemez tabiki.

Sabit
Sabit - 10 ay Önce

Araba alacak taksiye binecek paraları olsa bunlarda böyle yolculuk etmeyi istemezler.bu görüntüyü çeken arkadaş adamın ailesini arabasına alıp evine ya da işleri varsa hallediverse ya

Mehmet
Mehmet - 10 ay Önce

Uyarsan seni dövmeye kalkar

Mikail
Mikail - 10 ay Önce

Her zaman dediğim gibi trafik denetlemeleri artmalı. Kaskı olmayan, trafik kurallarını ihlal eden kim olursa olsun cezalandırılmalı. Anca Mevlüt Çavuşoğlu geldiğinde denetim sıklaşır. Her yerde trafik ekibi görürüz. Normal zamanlarda bu trafik ekipleri nerde?

Öz Alanyalı
Öz Alanyalı - 10 ay Önce

Sesiniz hep garibanlara çıkıyor. Adam herhalde keyfine gezdirmiyor ailesini. Arabası olsa arabaya biner. Zenginlerin kasksız gezip artislik yapan çocuklarını niye koymuyorsunuz buraya.

Cenk
Cenk - 10 ay Önce

Durumu musait olsa o kisi bizden daha cok dusunuyordur.


SIRADAKİ HABER

banner470

banner477

banner452

banner449

English Russian

banner481

banner472

banner381

banner479

banner386